2020 m. Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija išrinko dvylikos sporto šakų geriausius sportininkus. Geriausio krepšininko titulas atiteko Titui Matevičiui.

Geriausias krepšininkas Titas Matevičius Lietuvos moksleivių jaunių U-18 krepšinio čempionate iškovojo I-III vietas. Atstovauja krepšinio klubą ,,Bangenė“, kuri dalyvauja Lietuvos regioninėje krepšinio lygoje. Treneris Žydrūnas Valuckis.

Titas krepšinį pradėjo žaisti nuo pirmos klasės, mokydamasis Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje.

„Tai pirmoji ir vienintelė mano sporto šaka. Domėtis krepšiniu mane paskatino brolis, kuris lankė krepšinio treniruotes. Todėl pirmoje klasėje pabandžiau ir aš“, – prisimena savo sportininko kelio pradžią T. Matevičius.

Pirmasis Tito treneris Viktoras Apinys. Vėliau krepšinio sporto paslapčių mokė Žydrūnas Valuckis, kuris Tito teigimu daug ko išmokė, padėjo tobulėti, augti ir kaip asmenybei, ir kaip sportininkui.

Šeštoje klasėje Titas iš Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos perėjo mokytis į Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnaziją. Šiais metais jaunojo sportininko laukia brandos egzaminai.

„Džiaugiuosi mokydamasis Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje. Čia labai smagu, o svarbiausia puikiai suderinti mokslai ir treniruotės, todėl visur spėjame“, – džiaugiasi Titas.

Įsimintiniausi jaunajam sportininkui pasiekimai – patekimas savo amžiaus grupėje į Lietuvos pajėgiausių krepšinio komandų ketvertuką „TOP 4“, kuriame jau seniai nebuvo panevėžiečių krepšininkų ir laimėti tarptautiniai turnyrai.

Baigęs mokslus Titas planuoja stoti į Kauno Vytauto Didžiojo universitetą ir žaisti krepšinį už universiteto komandą.

Treneris Žydrūnas Valuckis Titą treniruoja jau nuo antrosios klasės ir tiki jo ateitimi.

„Puikus, perspektyvus įžaidėjas. Greitas, staigus, puikiai valdantis kamuolį, taikliai metantis į krepšį. Manau jei nuoširdžiai dirbs, pasieks „Lietkabelio“ klubo lygį“, – sakė treneris Ž. Valuckis.

Sportininko asmeninio archyvo nuotraukos. 

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos informacija

Print Friendly, PDF & Email