2020 m. Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija išrinko dvylikos sporto šakų geriausius sportininkus. Geriausio dziudo sportininko titulas atiteko Augustui Šlyteriui.

Augustas Šlyteris Europos dziudo jaunių taurės etape iškovojo 3-ąją vietą, Lietuvos dziudo suaugusių čempionate irgi 3-iąją vietą ir Lietuvos dziudo jaunučių čempionate – 1-ąją vietą. Sportininko treneriai Ričardas Balta ir Kęstutis Trumpis.

Dar būdamas antroje klasėje Augustas pirmą kartą užsidėjo kimono. Dziudo sporto šaką jis pasirinko paragintas tėvų ir draugui pasiūlius.Pirmąsias dziudo pamokas Augustas gavo Jurbarke iš trenerio Vytauto Jokubaičio, kuris pastebėjęs jaunuolio gabumus šiai sporto šakai ir pasiūlė vykti mokytis į Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnaziją.Tad būdamas aštuntokas A. Šlyteris atvyko į Panevėžį ir jau 4 metus sėkmingai sportuoja.

„Nesigailiu, viskuo esu patenkintas ir sporto ir mokymosi sąlygomis, maitinimu, bendrabučiu bei treneriais. Bendrabutyje įsigijau daug draugų, labai džiaugiuosi. Viskas mano rankose, reikia tik netingėti ir rezultatai bus“, – sako A. Šlyteris.

Treneris Ričardas Balta teigia, kad Augustas gerai mokosi, atsakingai lanko treniruotes,  motyvuotas ir perspektyvus sportininkas.„Tenka apgailestauti, kad dėl koronaviruso pandemijos pernai nevyko Europos jaunių dziudo čempionatas, kuriame tikėjomės neblogų rezultatų. Šiais metais jam jau teks varžytis jaunimo tarpe“, – sakė treneris.

Sportininko asmeninio archyvo nuotraukos.
Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos informacija

Komentarai
Print Friendly, PDF & Email