2024, liepos 15, Pirmadienis

Meno ringas: menininkų kova teptukais

reklama rubai

Meno kūrinys per 20 minučių ir dar stebint žiūrovams – sakote negali būti? Jau pernai drąsiausieji įrodė, kad tai įmanoma. Idėjas, kūrybinius sprendimus ir jų įgyvendinimą riboja tik dalyvaujančiųjų fantazija. Vertinančius gali nustebinti ne rezultatas, o pats procesas, kuriame kurti galima ne tik teptukais. Galima naudoti įvairias, savo atsineštas priemones. Riboja tik kuriančiojo fantazija!

Taigi, metame iššūkį mėgėjams menininkams: ką pavyktų nupiešti ar nutapyti per 20 minučių? Niekada nemėginote? Tuomet nederėtų praleisti rugpjūčio 13 dieną 17.00 val. Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalino kieme (Kapinės g. 2, Daukniūnai, Panevėžio raj.) vyksiančio renginio-konkurso „Meno ringas“.

Tai išskirtinio pobūdžio renginys. Menininkai gaus kūrybines priemones ir 20 minučių, per kurias drobėje turės sukurti piešinį. Procesą stebės ir darbus vertins žiūrovai, kurių balsavimo rezultatai nulems kas iš menininkų pateks į finalą. Finale varžysis 4 kūrėjai: per 20 minučių jie turės sukurti dar po vieną piešinį. Laimės daugiausia žiūrovų simpatijų sulaukusio darbo autorius.

Laimėtojas bus apdovanotas dovanų čeku, visiems dalyviams bus įteikti padėkos raštai, taip pat renginio rėmėjų bei Panevėžio rajono savivaldybės įsteigti suvenyrai.

Sukurtus darbus organizatoriai pasiliks sau, iš jų bus sudaryta ekspozicija.

Gyventojų bendruomenė „Daukniūnai“ jau paruošė molbertus, baltutėles drobes, įvairiaspalvius akrilinius dažus bei teptukus, tad jums liko tik užsiregistruoti:  https://forms.gle/82boiSh99z5N2Ude8

Daugiau informacijos: el. p. daukniunaikc@gmail.com  ir tel. 8 630 67627.

Gyventojų bendruomenės „Daukniūnai“ informacija

 

- Reklama -

Naujausi straipsniai