2024, gegužės 23, Ketvirtadienis

„Maserati Levante“ riedės su „Goodyear Eagle F1“padangomis

Naujojo „Maserati Levante“ originalios įrangos komplekte bus ir „Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 SUV“. Tai – ypatingomis savybėmis pasižyminčios padangos, specialiai sukurtos SUV visureigiams ir krosoveriams.

Šis sprendimas yra glaudaus „Maserati“ ir „Goodyear“ bendradarbiavimo tąsa, tobulinant galingiems automobiliams skirtas padangas, atitinkančias prabangių ir sportinių SUV valdymo bei saugos reikalavimus.

„Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 SUV“ – padangos su „ActiveBraking“ technologija. Jos puikiai sukimba su kelio paviršiumi, o jų trumpas stabdymo kelias šlapiuose ir sausuose keliuose užtikrina geresnę kontrolę, todėl vairuotojai gali mėgautis vairavimo malonumu. Patikimą sukibimą su kelio danga bei valdymą, greitą atsaką posūkiuose, taip pat degalų naudojimo efektyvumą lemia silicio mišinys, turintis didelį paviršių.

Naujajame „Maserati Levante“ buvo patvirtintos montuoti dviejų dydžių „Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 SUV“ padangos – 265/45 R20 108Y XL ir 265/50 R19 110 Y XL. Šios padangos yra pažymėtos raidėmis „MGT“, nurodančiomis, kad „Maserati“ jas patvirtino kaip originalią įrangą.

- Reklama -

Naujausi straipsniai