2024, vasario 27, Antradienis

Martynas Levickis pavergė panevėžiečių širdis

Nuostabu, ekspresyvu, puiku – po šiandien vykusio Martyno Levickio ir jo suburto ansamblio “Mikroorkéstra” koncertinio turo “365” koncerto Panevėžio “Cido” arenoje susižavėjimo neslėpė panevėžiečiai ir miesto svečiai. Šiemet  vienu iš įtakingiausių Lietuvos kultūros atstovų pripažintas atlikėjas klausytojų širdis pavergė ne  tik virtuoziškai atliekamos muzikos garsais, bet ir neįprasta salės viduryje sumontuota scena, specialiai koncertiniam turui sukurtu įvaizdžiu, skoningu apšvietimu.

Dizainerės Kastės Svilaitės specialiai koncertiniam turui sukurti balti ansamblio ir paties Martyno Levickio drabužiai bei balta, kartais paraudonuojanti scena didžiulėje “Cido” arenos erdvėje atrodė išties fantastiškai. 

Kelionė per „Metų laikus”- nuo karščiu pulsuojančios Á. Piazzolla Argentinos iki svajingosios A.Vivaldi Venecijos neprailgo, o meistriškai atliekami kūriniai sulaukė ne tik audringų plojimų, bet ir publikos ovacijų. Nuotaikos negadino net subtiliausiose vietose karts nuo karto pasigirstantis plerpiančio “Cido” arenos ventiliatoriaus garsas.

Prieš didžiąsias metų šventes koncertinį turą pradėjęs M.Levickis ir jo suburtas orkestras rytoj koncertuos Klaipėdoje, poryt Vilniaus “Siemens” arenoje o turą pabaigs gruodžio 30 d. Šiauliuose.

- Reklama -

Naujausi straipsniai