Taigi medus…avižos…ar dagiai? Kas gi skaniau?

Kovo 23 d. Panevėžyje, smalsaudamos rinkosi mamos su vaikais į „Sveikuolių vakarėlį“, kurį organizavo tinklaraščio „Linksmorijos“ autorė. Visi bandė išsiaiškinti, kuris maistas Tigriukui (pagrindiniam spektaklio veikėjui) skanesnis. Aiškintis skaniausią pusryčių meniu padėjo „Ridikėlių mokyklėlė“. Aktorių Indrės ir Remigijaus duetas, linksmai, emocingai, kad net avižos į skreitus mažiesiems žiūrovams byrėjo, suvaidino sceną iš Mikės Pūkuotuko, kaip Tigriukas ieško skaniausių pusryčių. Indrė ir Remigijus labai šilti, nuoširdūs, mylintys savo veiklą ir mokantys paskleisti šilumą kitiems. Vaidinimas vyko su rankų darbo megztomis lėlėmis, mažieji su jomis labai norėjo susipažinti, nusifotografuoti. Spektaklis vaikams patiko taip, kad girdėjosi užkrečiamas jų krykštavimas. Organizatoriai labai dėkojo „Ridikėlių mokyklėlė“ už galybę gerų emocijų. Aktorius su Tigriuku ir draugais galima pasikviesti pas save, jie tikri keliauninkai.

Susitikimas vyko „Visapusiško lavinimo centre“, jaukiai sutūpę ant pagalvėlių, visi džiaugėsi vaidinimu, juokėsi iš Tigriuko ieškojimų, diskutavo kokius pusryčius, užkandžius renkasi vaikai ir jų mamos. Vaišių stalas buvo nukrautas sveikuoliškais skanėstais, kurių visi noriai ragavo ir netgi buvo atrasta ir naujovių. „Linksmorijų“ tinklaraščio organizuojamuose renginiuose loterija su prizais tapo loterija, o ir rėmėjų norinčių prisijungti prie smagių projektų netrūko, tad mamos namo iškeliavo su dovanomis.

Šiam renginiui buvo rasta daug draugų, kurie savo sandėliuose, parduotuvėse, restoranėliuose turi galybes sveikų ir tikrai gardžių užkandžių. Organizatoriai reiškia didelę padėką prisidėjusiems prie sveikuoliškos idėjos:

„FRUPP“ – spalvotieji, liofelizuoti vaisių gabalėliai ir batonėliai, kuriuos labai patogu įsimesti į rankinę kasdien ar į kelionę.

„Saulės Grūdas“ – gardieji, saulę primenantys kukurūzų paplotėliai.

„BITKĖ“ – subalansuotos maisto dėžutės, sveiki užkandžiai, buvo ragaujamos gardžiosios granolos.

„Ekotopia“ – juos aplankę rasit daugybę, pilnas lentynas nukrautas skaniausiais užkandžiais.

„Allergy.lt“ – trapučiai, traškučiai, košės, sultys… nors ir viskas pritaikyta alergiškiems žmonėms, bet kaip viena mama, renginio metu, sakė labai skanu ir nealergiškiems.

„Radharanė Kaunas/Panevėžys“ – sveikas, veganiškas maistas labai sudominęs mamas, sukėlęs net diskusijas ką gi čia ragaujama.

Padėkos ir prizų steigėjams:

„Elfeja Nature Glamour“ – už kvapnią čiobrelių pagalvėlę, juos aplankius rasit daug natūralių gėrybių: eterinių aliejų, druskų, hidroliatų, aliejų.

„Margarita kosmetika“ – už puikias, kokybiškas kosmetines priemones.

„Prieskoniai SVAJA“ – jų lentynos gausiai nukrautos kokybiškais prieskoniais ir net tik.

„Naturée“ – aukštos kokybės, sertifikuoti eteriniai aliejai ir kitos naudingos kosmetinės priemonės.

„Muilo Namai“ – rankų darbo sukurtos dovanėlės kiekvienai dalyvei – įvairiakvapiai muiliukai ir lūpų balzamukai. Čia rasit labai originalių dovanų.

„Natūralumo namai“ kosmetika, žolelės, aliejai – rankų darbo, ekologiški, įvairiausi gaminukai: hiroliatai, muilai, tepalai, arbatos, kietieji šampūnai, daug gėrio čia sukuriama.

„LV“ – naudingos, kasdienės kosmetinės priemonės.

„Žiedų skonis“ – išskirtiniai, skanūs, žaviai supakuoti, tinkami dovanai gaminukai. Viskas čia gaminama iš Lietuvoje užaugintų žaliavų.

„BamThat LT“ – daugkartinio naudojimo, bambukiniai šiaudeliai, kuriuos rekomenduojama turėti visiems vietoj plastikinių.

Visas renginio emocijas fiksavo Gretė iš „Gretės fotografija“.

Tinklaraščio autorė taria didelį Ačiū visiems kas atvyko! Praleista puiki ir prasminga šeštadienio popietė. Balandį numatyta daugybė kitų edukacinių renginių.

Print Friendly, PDF & Email