2024, gegužės 18, Šeštadienis

LSDP Panevėžio skyriaus pirmininko rinkimus laimėjo Egidijus Gaidamavičius

Šiandien Panevėžio muzikiniame teatre vykusioje LSDP Panevėžio skyriaus konferencijoje buvo renkamas skyriaus pirmininkas. Ką tik pasibaigusius rinkimus surinkęs 41 balsą laimėjo buvęs LSDP kandidatas “Nevėžio” rinkimų apygardoje iš Panevėžio kilęs vilnietis verslininkas Egidijus Gaidamavičius. Antruoju likęs  buvęs savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, verslininkas Ramūnas Vyžintas surinko 32 balsus. Į skyriaus pirmininko postą taip pat taikėsi skyriaus nariai Alvydas Žmoginas, Janina Gadžiūnaitė ir Lina Rasikevičienė.

Daugelis socdemų neslepia, kad naujo skyriaus pirmininko išrinkimu baigiasi prieš Seimo rinkimus prasidėjęs konsolidacijos ir atsinaujinimo etapas, mat, keletą metų trunkančios tarpusavio rietenos ir skandalai gerokai visus išvargino bei susilpnino kažkada buvusį stiprų miesto skyrių. Panašu, kad atsinaujinę socdemai gali tapti rimta jėga po dvejų metų vyksiančiuose savivaldos rinkimuose.

Egidijus Gaidamavičius – gimė 1972 m. vasario 26 d. Panevėžyje statybininko inžinieriaus ir ekonomistės šeimoje. Šeimoje augo ir dvi jaunesnės sesutės.
Pradėjo mokytis 11-ojoje vidurinėje, baigė 16-ąją vidurinę mokyklą. Besimokydamas mokykloje lankė Muzikos mokyklą ir Fizikos mokyklą „Fotonas“, lankė dziudo ir karatė do treniruotes, atskirus mokslus išėjo žymiuose Panevėžio kiemuose, kur buvo labai svarbu žodžio laikymasis nepaisant aplinkybių. Per vasaros atostogas dirbo statybose, įgijo betonuotojo specialybę.
1990 m. įstojo į Vilniaus universitetą, įgijo vidaus prekybos specialisto specialybę, suteikta ekonomisto kvalifikacija.
Jau besimokydamas pradėjo savo verslą, prekiavo visoje tuometėje Sovietų Sąjungoje – tai buvo labai turtingas gyvenimo tarpsnis tiek gyvenimiškąja patirtimi, tiek nuotykiais, tiek gerovės šeimai sukūrimu. Vienas iš naudingų darbų – pirmasis padėjo daugiabučiui Panevėžyje įdiegti energijos taupymo priemones Lietuvoje.
Priešpaskutinėje darbovietėje  UAB „Timbex“ dirbo biokuro plėtros direktoriumi, daug važinėjo po Lietuvą. Per trejus nuoseklaus darbo metus pasiekti įspūdingi rezultatai- tapta vienais iš lyderių biokuro tiekime Lietuvoje, prisidėta prie darbo kultūros miške bei vakarietiškų standartų diegimo.

Šiuo metu specializuojasi ir konsultuoja alternatyviosios energetikos plėtros, biokuro ir energiją taupančios statybos klausimais. Bendradarbiaujama su kelių miestų centralizuotais šildymo tinklais, vadovauja savo konsultacinei įmonei.
Į LSDP įstojo 2008 m. Šiuo metu – LSDP Vilniaus miesto skyriaus tarybos narys, Fabijoniškių poskyrio pirmininkas, taip pat keleto LSDP komitetų: Energetikos, Biudžeto ir finansų, Aplinkos, narys.
Dar studijuodamas, 1994 m., vedė ilgametę draugę Sandrą, dabar kartu augina 21 m. sūnų Igną , kuris šiuo metu atlieka savanorišką tarnybą kariuomenėje ir 19 m. dukrytę Gabiją, paskutinės klasės gimnazistę . Vaikai – papildoma motyvacija kurti jiems geresnę ateitį. Šiuo metu gyvena Vilniuje, tačiau dažnai būna pas mamą ir uošvius Panevėžyje.
Žaidžia futbolą, krepšinį. Prisiekęs naras, su bendraminčiais yra narų klubo steigėjas, medžiotojas, sportinio šaudymo pistoletu entuziastas. Dviračiai su šeimyna, bendros atostogos su šeima – dabartinė siekiamybė. Mėgstamiausio filmo neturi, sukaupė dar nuo senų laikų VHS kasečių kolekciją, išskirtų filmus „Įprasti įtariamieji“ ir Keistuolių teatro „Brėmeno muzikantai“, rašytojus – Paulą Lui Sulitzerį, Tomą Clancy, įdomus yra Juozas Erlickas. Mėgstamiausia knyga – „Šaunusis kareivis Šveikas“.

- Reklama -

Naujausi straipsniai