LRT eteryje jau netrukus – nauja visuomenės aktualijoms skirta laida „Visi kalba“. Projektą ves netikėta pora – kaip vedėjas LRT debiutuoja Algis Ramanauskas, jo partnerė – į visuomeninį transliuotoją po daugiau nei 10 metų pertraukos sugrįžtanti Lavija Šurnaitė.

„Su Algiu bendrą kalbą radome praėjusį sezoną transliuotame LRT projekte „Aš – laidos vedėjas“, kur abu buvome labiau komentatoriai, nei vedėjai, ir kai prodiuserė Ugnė Dalinkevičiūtė pasiūlė dirbti duetu, nesvarsčiau nė sekundės. Algis Ramanauskas – įvairiabriaunė asmenybė ir tikras TV vilkas. Džiaugiuosi, kad su juo galėsiu dirbti ten, kur gimiau ir užaugau. Į LRT grįžtu kaip į gimtuosius namus“, – šypsosi Lavija. 2005-2007 m. L. Šurnaitė LRT vedė „Labą rytą“, LRT įvaizdines transliacijas ir renginius.

„Visi kalba“ pristatys visuomenei svarbias temas – tai, kas tampa ne tik rimtų pokalbių, bet ir ginčų objektu draugų susibūrimuose. Pasak vykdančiosios prodiuserės Birutės Lavickienės, kandus ir ironiškas Algis bei švelni, empatiška Lavija rimtą socialinį įvykį ar aktualią ekonominę temą narstys šmaikščiai ir provokuojančiai, kad svarbūs reiškiniai pasiektų pramogos ieškančio žiūrovo sąmonę.

Algis Ramanauskas sako, kad dabar eteryje bus kalbama apie tai, apie ką visi kalba ne eteryje. Kiekvienoje laidoje jis pasirengęs pristatyti ir savo autorinį „standupą“ – asmeninę apžvalgą kalbama tema. „Temų įvairovė – nuo lyčių lygybės iki Lukiškių kalėjimo. Bet tai bus temos, apie kurias visi kalbame“, – sako projekto kūrėjai.

„Visi kalba“ – naujajame LRT sezone nuo rugpjūčio 23 dienos.

Print Friendly, PDF & Email