Ne pačioje maloniausioje situacijoje „Optibet A lygos“ 12-ojo turo rungtynėse buvęs futbolo klubas „Panevėžys“ parodė charakterį ir savo kraitį papildė dar vienu tašku. Čempionato lyderių dvikova su Kauno rajono „Hegelmann“ komanda baigėsi lygiosiomis – 1:1 (0:1).

Po 12 mačų Aukštaitijos sostinės ekipa yra iškovojusi 27 taškus ir toliau išlaiko pirmaujančią poziciją.

Pirmame kėlinyje daug veiksmo vyko aikštės viduryje ir jo metu šeimininkams daug susikurti daug pavojingų progų, išskyrus tolimus smūgius, nepavyko. Varžovai buvo pavojingi standartinių padėčių metu.

Buvęs „Panevėžio“ gynėjas Hugo Figueredo sau įprastu būdu vos neįsuko kamuolio į vartus, tačiau Rafaelis Broetto buvo savo vietoje. Vis tik 37-ąją minutę „Hegelmann“ ekipa išsiveržė į priekį – po pakelto kampinio oponentai laimėjo dvi oro dvikovas baudos aikštelėje, tad Lazaras Sajčičius džiaugėsi įvarčiu.

Antrame mače iš eilės atsilikęs „Panevėžys“ į antrą kėlinį žengė rimtai nusiteikęs ir su išlyginamuoju įvarčiu ilgai neužtruko. Po pakelto kampinio šalia baudos aikštelės buvęs Rokas Stanulevičius susistabdė kamuolį ir puikiu smūgiu 55-ąją minutę jį nukreipė į vartus.

Vidurio saugas pelnė trečią įvartį šiemet – tai jau tapo R. Stanulevičiaus karjeros rezultatyviausiu sezonu. Po tris sykius pasižymėję yra Elivelto bei Nasko Milevas.

Įmušę įvartį „Panevėžio“ futbolininkai pagavo puikią bangą ir perėmė iniciatyvą. Wandersonas Melo, Ariagneris Smithas ir Ernestas Veliulis atliko smūgius į vartų plotą, tačiau svečių vartininkas Ignas Plūkas žaidė sėkmingai. Porą aštresnių atakų surengė ir varžovai – vis tik teisėjo švilpukas užfiksavo trečiąsias lygiąsias šiemet.

Artimiausias rungtynes „Panevėžys“ žais gegužės 7 dieną, šeštadienį. „Hegelmann LFF taurės“ šešioliktfinalio dvikova su Utenos „Uteniu“ svečiuose prasidės nuo 14 val.

Print Friendly, PDF & Email