Metų panevėžiečių statulėlės

Iki gruodžio 1-osios, kada dar galite pasiūlyti Metų panevėžietį, liko vos savaitė.

„Jau tradiciniais tapę, kasmet vykstantys Metų panevėžiečių rinkimai parodė, kad Panevėžio gyventojai pastebi šalia mūsų esančius nusipelniusius, apdovanojimo vertus žmones. Tikimės ir labai skatiname šią likusią paskutinę savaitę aktyviai siūlyti kandidatus Metų panevėžiečių nominacijai“, – teigia miesto meras Rytis Račkauskas.

Panevėžiečiai kviečiami įvertinti įvairiose srityse pasižymėjusius, labiausiai nusipelniusius miestiečius. Primename: pateikti savo kandidatą galite visi – gyventojai, kolektyvai, įmonės, įstaigos ir organizacijos. 2020-ųjų Metų panevėžiečiai bus apdovanoti J. Lebednyko sukurtomis skulptūrėlėmis.

Kaip ir kasmet, už nuopelnus miestui bus išrinkti ne daugiau kaip 5 Metų panevėžiečiai. Jie apdovanojami už miesto garsinimą šalyje ar užsienyje; švietimo ir mokslo, verslo, kultūros ir meno, sporto, aplinkosaugos ir kitų sričių laimėjimus; profesinius laimėjimus, nuopelnus, kompetenciją; labdaringą veiklą, paramą, finansinę pagalbą svarbiems miesto renginiams ar projektams; visuomeninę veiklą, bendruomeniškumo puoselėjimą ir skatinimą; miesto gražinimo, puoselėjimo, populiarinimo idėjas ir iniciatyvas; savanorišką veiklą, pilietiškumo ugdymą. Metų panevėžiečio vardas taip pat gali būti suteikiamas už viso gyvenimo nuopelnus.

Jūsų pasiūlytų kandidatų Panevėžio miesto savivaldybė laukia iki gruodžio 1 d. Prašome nurodyti žmogaus vardą, pavardę, konkrečius nuopelnus kalendoriniais metais ar apibūdinti viso gyvenimo darbus. Jūsų pasiūlymų laukiame el. paštu komunikacija@panevezys.lt bei tel. (8 45) 501 348 – Komunikacijos skyrius.

Šiuo metu Savivaldybei jau pasiūlytas 21 kandidatas:

Raimundo Sargūno sporto gimnazijos graikų-romėnų imtynių treneris, Panevėžio graikų-romėnų imtynių sporto klubo „Imtis“ vadovas MARIUS BARANAUSKAS – už Panevėžio miesto vardo garsinimą Lietuvoje ir pasaulyje, rūpinimąsi Panevėžio miesto vaikų užimtumu, atsidavimą darbui.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biuro viršininkas VIRGINIJUS MAČĖNAS – už atsidavimą darbui per ilgus darbo metus, sąžiningumą, dėmesingumą.

Ledo ritulio klubo „Olimpas“ vadovas, Panevėžio ledo arenos steigėjas ARTŪRAS BLAŽINSKAS – už ledo sporto, veiklų ir iniciatyvų populiarinimą, plėtrą, darbą su vaikais ir senjorais.

Panevėžio ligoninės gydytojas chirurgas RIMVYDAS TUMAS – už kovą dėl pacientų gyvybių su COVID-19 liga, neskaičiuojant laiko, pastangų, pagalbą kiekvienam.

Jaunosios kartos atstovas BENAS ŠIDLAUSKAS – už aktyvią visuomeninę veiklą, indėlį į išmaniosios Lietuvos vystymo perspektyvos kontekstą, ypač edukacinę technologiją, už EdTech startuolių – skaitmeninių įgūdžių ir programavimo mokyklos Turing School, technologinės švietimo ekosistemos Turing Society bei duomenų mokslo specialistus ugdančios Turing College – įkūrimus.

Juozo Balčikonio gimnazijos direktorius RAIMONDAS DAMBRAUSKAS – už profesionalią vadybinę veiklą, puikų strateginį mąstymą, konstruktyvius ir drąsius sprendimus, gebėjimą savo žiniomis ir įžvalgomis dalintis miesto, šalies ir tarptautinėse konferencijose, seminaruose, projektuose, už gebėjimą nuoširdžiai ir dalykiškai bendrauti su kiekvienu panevėžiečiu.

Panevėžio bendruomeninių šeimos namų projekto koordinatorė ROBERTA DAUBARAITĖ-RANDĖ – už miesto jaunimo įveiklinimą, rūpinimąsi Panevėžio šeimų gerove.

Panevėžio klubo „Dviračiai“ prezidentas RIMANTAS NARKŪNAS – už nepailstamą darbą, prisidedant prie įvairiausių mieste vykstančių varžybų rengimo, visokeriopą pagalbą miesto žmonėms.

Dviračių sporto treko treneris DMITRIJ LEOPOLD – už aukšto meistriškumo sportininkų paruošimą.

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotojas EUGENIJUS KUCHALSKIS – už viso gyvenimo nuopelnus švietimo srityje.

Aktyvi visuomenininkė, dainų atlikėja, poetė ELENA FREDERIENĖ – už labdaringą ir visuomeninę veiklą su autorine koncertine programa, garsinant Panevėžio miestą ir Lietuvą.

Kniaudiškių klinikos šeimos gydytoja MARGARITA MIKŠIONIENĖ – už ypatingą dėmesį ir rūpestį ligoniais, sąžiningai atliekamas pareigas. Ypač jaučiama gydytojos globa šiais metais, kai esame COVID-19 ligos grėsmėje.

Aktyvi visuomenininkė, buvusi vaikų gydytoja LIUDVIKA KNIZIKEVIČIENĖ – už viso gyvenimo nuopelnus, aktyvią visuomeninę veiklą ir Lietuvos istorijos sklaidą.

Fotomenininkas STASYS POVILAITIS – už pilietines iniciatyvas, rengiant fotografijų parodas, skleidžiant kultūrą ir meną Panevėžyje bei Lietuvoje, už Panevėžio miesto garsinimą.

Panevėžio kraštotyros muziejaus ilgametė archeologinių dirbinių restauratorė BIRUTĖ KAZIUKONIENĖ – už ilgametį ir profesionalų restauratorės pareigų atlikimą, restauruojant istorines ir archeologines muziejines vertybes, radinius iš juodojo ir spalvotojo metalo.

Panevėžio švietimo centro direktorė ASTA MALČIAUSKIENĖ – už COVID – 19 ligos metu visos Panevėžio miesto švietimo bendruomenės aktyvaus bendradarbiavimo skatinimą, plėtojant IKT valdymo ir panaudojimo kompetencijas, nuoseklų mokymų, patirties sklaidos, nuotolinių pasitarimų iniciavimą, organizavimą ir koordinavimą mieste bei respublikoje, už rezultatyvią Panevėžio robotikos centro ,,RoboLabas“ veiklą, sėkmingą švietimo projektų rengimą ir įgyvendinimą mieste, šalyje.

Ilgametė kultūros darbuotoja, renginių organizatorė – režisierė, kultūros centro Panevėžio bendruomenių rūmų direktorė SANDRA MYŠKIENĖ – už renginių mieste, valstybinių švenčių, kalėdinių spektaklių vaikams ir kitų įvairių projektų daugiau nei 30 metų organizavimą, miestiečių kultūros puoselėjimą.

Gydytojas pulmonologas, Panevėžio miesto respublikinės ligoninės pavaduotojas medicinai MINDAUGAS VAITKUS – už profesionalumą, jautrumą, dėmesį pacientams ir patarimus.

Lietuvos skulptorius, tarptautinių skulptūros simpoziumų dalyvis ALFRIDAS PAJUODIS – už indėlį užsienio bei Lietuvos menui ir kultūrai, Panevėžio miesto vardo garsinimą.

Krepšinio klubo „Lietkabelis“ krepšininkas GABRIELIUS MALDŪNAS – už Panevėžio vardo garsinimą Lietuvoje ir Europoje, socialinę veiklą įvairiose vaikų sporto stovyklose, dalyvavimą labdaros akcijose, pagalbą nepasiturinčioms šeimoms.

Režisierius ALEKSANDRAS ŠPILEVOJUS – už profesionalumą, meninių idėjų originalumą, gebėjimą suburti bei įkvėpti komandą, darbštumą, empatiją, pagarbą kitokiai nuomonei.

Print Friendly, PDF & Email