2024, balandžio 23, Antradienis

Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionate užimtos prizinės vietos

Vilniuje vyko Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvavo patys stipriausi Panevėžio sporto centro vaikų amžiaus grupės sportininkai.

Ieties metimo rungtyje prizininke tapo Ugnė Šteinaitė, kuri ietį numetusi 29,94 m laimėjo pirmąją vietą. Trečiąją vietą užėmė Justė Mašalaitė (19,94 m). Disko metimo rungtyje Lukas Užkuraitis įrankį numetė 22,24 m ir laimėjo trečiąją vietą.

Mergaičių grupėje diską numetusi Simona Notkutė užėmė penktą vietą. Šuolio į aukštį rungtyje Liepa Mėlynytė laimėjo šeštą vietą. 60 m bėgusi Emilija Celiešiūtė liko septinta. 60 m barjerinio bėgimo rungtyje dalyvavusi Ignė Stakauskaitė taip pat užėmė septintą vietą. Arnas Lukoševičius nubėgęs 600 m finišo liniją kirto aštuntas.

Sportininkus varžyboms ruošė Panevėžio sporto centro lengvosios atletikos treneriai Kristina Sabalytė, Aldona Dobregienė, Vidmantas Ščevinskas ir Viktorija Barvičiūtė.