2024, kovo 28, Ketvirtadienis

Lietuvos triatlono supersprinto čempionate pelnytos prizinės vietos

Praėjusį savaitgalį Ignalinoje vyko Lietuvos jaunimo, jaunių triatlono supersprinto čempionatas, kuriame dalyvavo ir prizines vietas užėmė Panevėžio sporto centro ugdytiniai.

Pirmą vietą užėmė ir ant nugalėtojų pakylos laiptelio jaunių grupėje lipo Jomilė Pribušauskaitė. Antrą vietą jaunimo grupėje užėmė Kristupas Rimkus, trečias buvo Marijus Daraškevičius. Jaunučių grupėje trečia buvo ir bronza pasidabino Milda Ažusienytė. Šie sportininkai plaukė 400 m, dviračiu važiavo 10 km ir bėgo 2,5 km. Vaikų grupėje čempione tapo ir aukso medaliu pasidabino Ema Sargiūnaitė, sidabrą iškovojo Viltė Norvilaitė ir Dovilė Rodriguez, bronzą pelnė Deimantė Abraškevičiūtė. Jauniausi triatlonininkai plaukė 200 m, važiavo dviračiu 5 km ir bėgo 1 km.

„Varžybas vertinu puikiai ir džiaugiuosi ugdytinių pasiekimais. Šįkart vaikai susidūrė su iššūkiais, reikėjo įveikti ne tik kalnuotą dviračių trasą, bet dar ir bėgti į kalną. Vaikams tai buvo didelis išbandymas. Gaila, kad šį kartą nepasisekė Ignui Norvilui, kuris buvo potencialus jaunimo grupėje trečios vietos laimėtojas. Berniukas krito nuo dviračio, laimei visa tai atsipirko nubrozdinimais, rimtesnių traumų išvengta. Artimiausiomis dienomis važiuosime į sporto stovyklą Anykščiuose, kur ruošimės kitoms varžyboms“, – sakė treneris Andrejus Rancevas.

Sportininkus varžyboms ruošė Panevėžio sporto centro triatlono treneriai Andrejus Rancevas, Justina Steponaitienė ir Vidmantas Urbonas.

Artimiausios varžybos, kuomet dalyvaus Panevėžio sporto centro ugdytiniai, vyks liepos 3 d. Trakuose. Čia numatytas Lietuvos triatlono olimpinės distancijos čempionatas.