2024, birželio 12, Trečiadienis

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimas Policijos – Angelų sargų – dienos proga

Gerbiami Lietuvos policijos pareigūnai,

sveikinu Jus profesinės šventės proga. Angelų sargų diena – tai proga Jums dar kartą pajusti vienybę ir bendrystę su kolegomis, su kuriais dalinatės tarnybos vargais ir džiaugsmais. Tačiau kartu tai – ir priminimas Lietuvos žmonėms apie niekada nesiliaujančią Jūsų sargybą.

Nuo Lietuvos policijos pareigūnų veiksmų tiesiogiai priklauso ir visuomenės stabilumas, ir daugelio Lietuvos piliečių saugumas. Būtent Jūs dažniausiai susiduriate su didžiaisiais mūsų visuomenės skauduliais. Rūpinatės viešąja tvarka, prireikus gelbėjate gyvybes, užkertate kelią įstatymo pažeidimams, kovojate su organizuotu nusikalstamumu. Vykdydami savo pareigą – saugoti ir ginti – neretai patiriate pavojų ir iššūkių, kurie sunkiai įsivaizduojami Jūsų draugams ar kaimynams.

Apie Jūsų pasiekimus geriausiai liudija tai, kad Lietuvos policija per 32 atkurtos Nepriklausomybės metus tapo viena geriausiai vertinamų šalies institucijų. Mūsų žmonės ją gerbia ir pasitiki. Nepaprastai svarbu, kad Lietuvos policijos vadovybė ir visi pareigūnai bei darbuotojai toliau keltų sau aukščiausius reikalavimus, siektų prisitaikyti prie kintančios realybės ir tobulėti.

Angelų sargų dienos proga linkiu, kad kiekvieno iš Jūsų tarnyba būtų kelias į prasmingai nugyventą gyvenimą. Ir toliau tvirtai, kantriai bei išmintingai vykdykite savo pareigą. Tegul Jus lydi didžiausia sėkmė!

Gitanas Nausėda,

Lietuvos Respublikos Prezidentas

- Reklama -

Naujausi straipsniai