Vyriausybėje įteikti Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) rengiamo kasmečio konkurso „Lietuvos metų gaminys” apdovanojimai. Jiems buvo nominuotos 72 įmonės iš 15 šalies ūkio šakų. Tarp geriausiųjų – ir panevėžiečiai.

Aukso medaliai įteikti UAB „Geld Baltic „Supergarden“ ( už „Supergarden“ advento kalendorių), AB „Pieno žvaigždės“ filialui „Panevėžio pienas“ (vaniliniai grietininiai ledai „Pasaka“ su aviečių įdaru ir belgišku baltuoju šokoladu su aviečių gabaliukais), AB Panevėžio statybos trestas (Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos gyvenamosios patalpos), AB „Panevėžio keliai“ (2 medaliai – už greitąją žiedinę sankryžą magistralėje „Via Baltica“, panaudojant skaitmeninės statybos (BIM) įrankius, ir Grigiškių transporto mazgo rekonstrukcijos III etapą (projektuotoja UAB „Kelprojektas“), AB „Montuotojas“ (AB „Orlen Lietuva“ Būtingės terminalo talpykla TK-106 ir vamzdynai), UAB „Bioenergy LT“ (2 medaliai – už bakterinius biologinius preparatas „Fosfix“ ir „Bastoforce“).

Sidabro medalį gavo AB „Pieno žvaigždės“ filialas „Panevėžio pienas“ (vanilinis plombyras „Nykštukas“ su kramtomosios gumos skonio glaistu).

Pasak medalius įmonių vadovams įteikusio ūkio ministro Virginijaus Sinkevičiaus, jis didžiuojasi atstovaudamas Lietuvos verslui ir pabrėžė, kad šalyje esant stipriai pramonei, valstybė yra daug atsparesnė krizėms ir ekonominiams ciklams.

LPK prezidentas R. Dargis sakė, kad „Lietuvos metų gaminio” apdovanojimų įteikimu pagerbiami, patys gabiausi, išradingiausi ir kūrybingiausi žmonės, kurie kuria ir pristato naujus, išskirtinius produktus, tokiu savo darbu stiprindami mūsų ekonomiką kuria visų mūsų gerovę.

Iš viso buvo išdalyti 62 medaliai (51 aukso ir 11 sidabro).

Print Friendly, PDF & Email