2024, kovo 29, Penktadienis

Lietuvos graikų-romėnų imtynių vaikų ir jaunučių žaidynėse – medalių lietus

Savaitgalį Panevėžyje vyko Lietuvos graikų-romėnų imtynių vaikų ir jaunučių žaidynės, kuriose puikiai pasirodė Panevėžio sporto centro ugdytiniai.

Lietuvos graikų-romėnų imtynių jaunučių čempionu tapo Vakaris Šakėnas (svorio kategorija iki 48 kg). Trečią vietą iškovojo Markas Jurys (svorio kategorija iki 55 kg) ir per plauką nuo medalio liko Kernius Čerkauskas (svorio kategorija iki 71 kg), kuris tenkinosi penkta vieta.

Lietuvos graikų-romėnų imtynių vaikų žaidynėse nenugalimi buvo ir čempionų vardus iškovojo Mykolas Kazėnas (svorio kategorija iki 35 kg) bei Nojus Klišys (svorio kategorija iki 44 kg). Antrą vietą laimėjo Matas Ladyga (svorio kategorija iki 58 kg). Trečias vietas iškovojo Rytis Dambrauskas (svorio kategorija iki 29 kg), Aistis Dambrauskas (svorio kategorija iki 32 kg), Gustas Vorobjovas (svorio kategorija iki 44 kg) ir Aironas Miganovič (svorio kategorija iki 47 kg).

Sportininkus varžybos ruošia Panevėžio sporto centro treneriai Marius Baranauskas ir Andrius Vaičiūnas.