2024, gegužės 21, Antradienis

Lietuvos diplomatijos žvaigždė – „Bellingcat“ vykdomajam direktoriui Christo Grozevui ir Lenkijos ambasadoriui ESBO Adamui Norbertui Hałaciński

Gruodžio 8 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis vizito Vienoje metu Lietuvos diplomatijos žvaigžde apdovanojo „Bellingcat“ vykdomajį direktorių Christo Grozevą ir Lenkijos  nuolatinį atstovą Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijoje (ESBO) Adam Norbert Hałaciński.

„Lietuvos diplomatijos žvaigždė – tai apdovanojimas, skiriamas ne tik už Lietuvos vardo garsinimą, bet ir už bendrystę su Lietuva. Ambasadorius Hałaciński savo veikla reikšmingai prisidėjo, kad būtų ginami ne tik Ukrainos, bet ir Lietuvos nacionalinio saugumo interesai,“ – įteikdamas apdovanojimą ESBO Nuolatinės tarybos pirmininkui, pažymėjo ministras.

„Christo Grozevo ir visos „Bellingcat“ komandos atliekami tyrimai atskleidžia neįtikėtiną Rusijos propagandos mašinos ir manipuliacijų mastą. Tiesa ir viešumas yra galingiausi ginklai kovoje su dezinformacija, pilietinės ir žurnalistų bendruomenės ryžtas atskleisti tiesą apie Kremliaus nusikaltimus saugo ir stiprina  mus visus,“ – įteikdamas apdovanojimą „Bellingcat“ vykdomajam direktoriui Christo Grozevui, sakė G. Landsbergis.

- Reklama -

Naujausi straipsniai