Per praėjusią parą izoliuoti 759 didelės rizikos sąlytį turėję asmenys, iš viso izoliacijoje, įskaitant žmones, kuriems patvirtinta COVID-19 liga, šiuo metu yra 55 976 asmenys.  Atvejų, kai asmenų užsikrėtimo aplinkybės nėra aiškios, t. y. epidemiologinių tyrimų metu nustatyta, jog asmenys išvykę į užsienį nebuvo, su patvirtintais COVID-19 atvejais nebendravo, šiuo metu registruoti 56.

Panevėžio m. sav.
nauji atvejai per 14 dienų 100 tūkst. gyventojų: 292
COVID-19 atvejai: 7 746
šiuo metu serga (De jure): 2 777
šiuo metu serga: 335
pasveiko (De jure): 4 752
pasveiko: 7194
Panevėžio r. sav.
nauji atvejai per 14 dienų 100 tūkst. gyventojų: 205
COVID-19 atvejai: 2 291
šiuo metu serga (De jure): 774
šiuo metu serga: 106
pasveiko (De jure): 1 425
pasveiko: 2093

Atvejai, fiksuoti protrūkiuose

Keturiolika atvejų per vakar buvo patvirtinti Šeduvoje įsikūrusios siuvimo įmonės UAB „Lelija“ padalinyje.

Marijampolės apskrityje įsikūrusioje medienos apdorojimu užsiimančioje įmonėje per vakar parą patvirtinti keturi nauji atvejai. Iš viso su šios įmonės protrūkiu siejama 15 atvejų, iš kurių trys yra antriniai.

Per vakar parą vienas atvejis ligoniui ir trys antriniai atvejai buvo patvirtinti protrūkyje, susijusiame su Vilkaviškio ligoninės Vidaus ligų skyriumi. Iš viso šiame protrūkyje nustatyta 16 atvejų. Iš jų vienas atvejis nustatytas darbuotojui, dvylika atvejų patvirtinta pacientams ir taip pat nustatyti trys antriniai atvejai.

Du atvejai per vakar parą patvirtinti Marijampolėje įsikūrusios įmonės, užsiimančios pieno produktų gamyba, protrūkyje. Iš viso su šiuo protrūkiu siejami 8 atvejai, iš kurių 2 yra antriniai. Šiuo metu yra vykdoma epidemiologinė diagnostika.

Marijampolės lopšelyje–darželyje ,,Rasa“ per vakar parą patvirtinti 3 koronavirusinės infekcijos atvejai. Iš viso su šiuo protrūkiu siejami 4 atvejai.

Registruotas 1 COVID-19 ligos atvejis statybos darbais užsiimančioje įmonėje, įsikūrusioje Telšių apskrityje. Iš viso šios įmonės pirmoje brigadoje nustatyti 5 atvejai, antroje brigadoje 2 atvejai. Šios įmonės darbuotojai dirba statybvietėje Vilniuje.

Atvejų, susijusių su protrūkiais šeimose, praėjusią parą visoje Lietuvoje, šiuo metu turimais duomenimis, registruoti 77.

Savo ruožtu, visuomenės sveikatos specialistai ragina žmones laikytis visų koronaviruso infekcijos plitimo prevencijos priemonių – rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, dėvėti asmens apaugos priemones, laikytis fizinės distancijos ir kita.

Print Friendly, PDF & Email