2024, liepos 15, Pirmadienis

Lietuviškam spausdintuvui – aukso medalis už inovaciją!

reklama rubai

Kylančios energetinių resursų kainos bei auganti infliacija – rimtas iššūkis kiekvienam smulkiam ir vidutiniam verslui. Vieniems šio laikotarpio iššūkiai gali tapti lemiamais, kitiems – naujo starto ar naujų galimybių pradžia. Lietuviško kapitalo šeimos kompanija, reaguodama į rinkos pokyčius, smulkaus ir vidutinio verslo segmentui, dirbančiam Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse, sukūrė  universalius „JetLT“ spausdintuvus skirtus tiesioginiam spausdinimui ant maisto, medžio, tekstilės, metalo, vaško, odos ir kitų paviršių.

Turėdama ilgametę patirtį teikiant spaudos paslaugas, šeimos kompanija sukūrė ir pagamino ekonominės klasės universalius spausdintuvus, kurie puikiai tinka maisto pramonei, suvenyrų ir verslo dovanų gamybai, įvairioms dekoracijoms bei puošybai. Spausdintuvas yra kompaktiškas ir lengvai valdomas, todėl puikiai tinka darbui iš namų. Iš esmės, spausdintuvų galimybės labai plačios, o jų pritaikymas – universalus. 2021 m. parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2021”, planšetinis spausdintuvas „JetLT“,  sprendimų verslui kategorijoje pelnė aukso medalį. A4 formato spausdintuvas aukso medaliu apdovanotas už inovatyvumą.

„JetLT“ spausdintuvai skirti populiariausių A4 ir A3 formatų spaudai. Pagrindiniai faktoriai, dėl ko didžioji dauguma verslo klientų renkasi šiuos Lietuvoje sukurtus spausdintuvus – aukščiausios kokybės ir žemiausios kainos santykis Europoje.

Universalius spausdintuvus renkasi ne tik Lietuvoje veikiančios kompanijos. Juos jau įsigijo verslo atstovai iš kaimyninės Lenkijos, Latvijos, Estijos, nemaža dalis spausdintuvų iškeliavo į Olandiją, Prancūziją, Kroatiją, Suomiją, Angliją, Kazachstaną, Ukrainą, Čekiją, Kroatiją bei tolimąją Kanadą.

„Paprastas ir nesudėtingas spausdintuvų valdymas, aukšta kokybė, maži aptarnavimo kaštai bei labai konkurencinga spausdintuvų kaina, skatina sprendimų savo verslui ieškoti Lietuvoje. Jei anksčiau kompanijos rinkdavosi žemesnės kokybės produkciją iš Kinijos, tai tik dėl to, kad nebuvo nieko girdėję apie mūsų gaminius. Ne tik iš lūpų į lūpas sklindančios žinios apie puikią mūsų gaminių kokybę ir mažą jų kainą, bet ir aukščiausi apdovanojimai už čia, Lietuvoje, sukurtą produktą – yra geriau nei bet kokia reklama“, – sako spausdintuvus kuriančios ir gaminančios kompanijos direktorius Saulius Pakalniškis.

Bene dažniausiai universalius “JetLT“ spausdintuvus renkasi maisto pramonės atstovai. A4 ir A3 formato spausdintuvai pritaikyti tiesioginiai spausdinimui ant konditerijos gaminių, tokių kaip meduoliai, „macarons“ sausainiai, pyragaičiai, tortai ir panašiai. Spausdintuvai puikiai spausdina ant sausos ir šlapios glazūros, vaflių, šokolado, „musinio/veidrodinio“ paviršiaus, „vėliūrinės“ glazūros, cukraus pudros, cukraus masės, saldainių, augalinio grietinės paviršiaus, morenginio paviršiaus, sūrio, blynų, kavos putos ar net  picos bei kitų maisto gaminių.

Spausdintuvų panaudojimas maisto pramonėje padeda ne tik išplėsti konditerijos paslaugų spektrą bei asortimentą,  bet ir dėl santykinai mažų investicijų yra puiki galimybė verslo startui. Spausdintuvai puikiai tinka smulkiems verslams, kurie dirba ir su verslo segmentu. Spausdintuvai pritaikyti tiek didelio masto spausdinimo darbams, tiek vienetiniams užsakymams, todėl jų panaudojimas gali būti labai įvairus, o mažesni, individualūs užsakymai neišbrangsta.

„Mūsų gaminius renkasi ne tik veikiančio smulkus ir vidutinio verslo atstovai. Tarp mūsų klientų ir nauji rinkos dalyviai, startuoliai, profesinio ugdymo įstaigos, bendruomenės, žmonės dirbantys pagal individualios veiklos pažymas. Dėl nedidelių investicijų mūsų gaminiai, spausdinantys maistiniais dažais, yra patrauklūs kepykloms, šokolado ir saldainių gamintojams, žmonėms dirbantiems iš namų virtuvės bei gaminantiems rankų darbo gaminius. Vartotojai konditerijos gaminius renkasi ir akimis, todėl mūsų spausdintuvai konditeriams padeda būti unikaliems, išskirtiniams ir pastebėtiems“, – komentuoja „JetLT“ spausdintuvus kuriančios kompanijos vadovas Saulius Pakalniškis.

“JetLT“ spausdintuvai, spausdinantys ecosolventiniais dažais puikiai tinka medžio, odos, metalo, vaško, muilo, parafino, keramikos, plastiko, stiklo, silikono, gofruoto popieriaus ir kitiems paviršiams. Spausdintuvai puikiai tiks ieškantiems galimybių susikurti greitai atsiperkančią darbo vietą namuose, užsiimti nišinių produktų kūrimu ir gamyba. Spausdintuvus, kaip inovatyvius produktus, galima įsigyti ir pasinaudojant ES bei valstybės teikiama parama verslams.

Apie „JetLT“

„JetLT“ – tai aukščiausios kokybės ir žemiausios kainos santykio spausdintuvas sukurtas ir gaminamas Lietuvoje. Naudojimuisi spausdintuvais nereikalingos specialios kompetencijos,  jiems taikomas garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. „JetLT“ yra ne tik puiki investicija verslo pradžiai ar plėtrai, bet ir patraukliausia universalaus, ekonominės klasės spausdintuvo kaina Europoje.

- Reklama -

Naujausi straipsniai