2024, kovo 28, Ketvirtadienis

“Lietkabelis” užtikrintai nugalėjo “Nevėžį”

Lengvą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ (9/4) klubas, kuris išvykoje 83:68 (24:10, 25:16, 19:23, 15:19) užtikrintai nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ (2/11) ekipą.

Į priekį nugalėtojus vedė po 15 taškų įmetę Žiga Dimecas ir Stefanas Sinovecas. Šeimininkų gretose išsiskyrė Chauncey Collinsas, kurio sąskaitoje – 21 taškas.

Panevėžiečiams tai yra penktoji pergalė iš šešerių rungtynių, kuriose komandai vadovavo naujasis jos strategas Nenadas Čanakas. Tuo metu Kėdainių ekipa patyrė jau šeštąją nesėkmę iš eilės.

Pamatus pergalei „Lietkabelis“ padėjo dar pirmajame kėlinyje. 7:0 rungtynes pradėję svečiai ketvirčio pabaigoje spurtavo net 17:0 bei įgijo dviženklį pranašumą 28:10.

Tik 33 proc. taiklumu (21/62 metimai) iš žaidimo atakavęs „Nevėžis“ po susitikimo pradžioje patirtų smūgių taip ir neatsigavo. Ramūno Cvirkos auklėtiniai dar iki pertraukos buvo triuškinami 26:48, o rimtesnio iššūkio nepavyko mesti ir antroje mačo pusėje.

Solidų pranašumą iki pat finalinės sirenos išsaugojęs „Lietkabelis“ šventė užtikrintą pergalę. Jos iškovoti nesutrukdė nei prastas pataikymas iš toli (3/17 – 17 proc. taikl.) nei tai, jog komandai nepadėjo vienas lyderių Paulius Valinskas.

„Lietkabelis“: Žiga Dimecas ir Stefanas Sinovecas – po 15, Jamaras Wilsonas 11 (9 atk. kam., 26 n.b.), Simas Jasaitis (7 atk. kam.) ir Marko Čakarevičius (7 atk. kam.) – po 10, Saulius Kulvietis 9.

„Nevėžis“: Chauncey Collinsas 25, Nikita Balašovas 12, Gintautas Matulis, Martynas Varnas ir Valdas Vasylius – po 9.