Dėl koronaviruso pandemijos sukeltos situacijos Panevėžio „Lietkabelio“ klubas buvo nusprendęs neprekiauti rungtynių abonementais 2020-21 metų sezonui. Tačiau klubas, atsižvelgęs į ištikimiausių Panevėžio krepšinio komandos sirgalių prašymus, pradės prekybą abonementais.

„Sulaukėme labai daug prašymų sugrąžinti abonementus. Daug fanų tvirtino metų metus sėdintys tose pačiose arenos vietose ir savo įpročių keisti nenorintys bei trokštantys ateiti komandos palaikyti gyvai. Išklausę sirgalius ir įvertinę visas rizikas, kartu su mūsų arenos vadovais, priėmėme sprendimą abonementus sugrąžinti“, – teigė „Lietkabelio“ krepšinio klubo direktorius Martynas Purlys.

Visgi, krepšinio išsiilgusiems sirgaliams lygiai tose pačiose vietose sėdėti gali ir nepavykti, nes dėl saugaus atstumo reikalavimų Panevėžio „Cido“ arenoje fanai bus priversti sėdėti kas antroje vietoje. Nepaisant to, M. Purlys įsitikinęs, kad ištikimų žiūrovų skaičius ne už ilgo grįš į tą, kuriuo klubas džiaugėsi prieš pandemiją. „Sirgalių kiekis šį sezoną šiek tiek sumažėjo, tačiau tikime, kad sugrąžinę abonementus vėl matysime savo ištikimųjų sirgalių veidus ir švęsime pergales kartu“, – sako M.Purlys.

Tačiau fanams, reikalavusiems grąžinti abonementus į prekybą, vertėtų suskubti, nes juos bus galima įsigyti vos keletą dienų – nuo spalio 2 iki 7 dienos – ir tik Panevėžio „Cido“ arenos kasose.

Panevėžio krepšinio klubas savo sprendimą pakeitė būtent dėl užkietėjusių komandos sirgalių, tačiau dėl saugaus atstumo laikymosi reikalavimų „Cido“ arena privalėjo sumažinti žiūrovų vietų skaičių. Dėl to maksimalų saugumą užtikrinti norinčio „Lietkabelio“ abonementus geriausiuose sektoriuose 101 ir 103 galės įsigyti tik praėjusį 2019-20 metų sezoną abonementus turėję fanai.

„Lietkabelis“ praneša, kad pasikeitusios COVID-19 situacijos ar su tuo susijusių viešosios tvarkos pakeitimų Lietuvoje atveju abonemento turėtojams neturint galimybių stebėti rungtynių arenoje pinigai už abonementus grąžinami nebus. Tačiau klubo direktorius M. Purlys atskleidė, kad tikriems fanams tai – ne problema: „Daug sirgalių sakė, kad toks kompromisas jiems puikiai tinka, nes mūsų klubą remti jie nori nepaisant to, ar rungtynes gyvai stebėti galės, ar ne“.

Naujasis krepšinio sezonas jau prasidėjo, todėl svarbu paminėti, jog 2020-21 metų sezonui abonementus įsigiję sirgaliai jais pasinaudoti galės pradedant spalio 14 dieną Panevėžyje vyksiančiomis „Euro Cup“ varžybomis tarp „Lietkabelio“ ir Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ komandų.

Print Friendly, PDF & Email