Praėjusį sezoną LKL bronzos medaliais pasidabinęs Panevėžio „Lietkabelio“ klubas šią vasarą pasipildė net septyniais naujais žaidėjais ir netrukus vėl pradės treniruotes namų aikštėje Panevėžio „Cido“ arenoje. Klubo direktoriaus Martyno Purlio teigimu, dėl pasikeitusio Europos taurės formato šį sezoną panevėžiečiai gyvai išvys dar daugiau tarptautinių rungtynių.

Nuo rugpjūčio vidurio Aukštaitijos sporto rūmuose besitreniruojanti „Lietkabelio“ komanda netrukus grįš į „Cido“ areną, kurioje namų rungtynes žaidžia nuo pat jos atidarymo 2008 metais. Panevėžio klubas artėjantį sezoną čia planuoja sužaisti mažiausiai 15 LKL, vienerias Karaliaus Mindaugo taurės bei devynerias Europos taurės rungtynes.

Iki šiol pirmajame Europos taurės reguliaraus sezono etape klubai buvo skirstomi į keturias grupes po 6 komandas, tačiau nuo šio sezono išvysime dvi grupes po 10 komandų, dėl ko kiekvienas klubas garantuotai sužais mažiausiai aštuoniomis rungtynėmis daugiau.

„Jau daugybę metų dirbame su „Lietkabeliu“ ir labai džiaugiamės savo arenoje turėdami prestižinę komandą, sukuriančią šventę ne tik panevėžiečiams, bet ir visiems Lietuvos krepšinio aistruoliams. Taip pat esame labai patenkinti pasikeitusiu Europos taurės formatu, nes tai reiškia, jog arenoje svečiuosis dar daugiau garsių užsienio klubų“, – teigė Panevėžio „Cido“ arenos vadovas Tomas Inčikas.

„Nors savo arenoje neturime atskiros salės komandos treniruotėms, stengiamės sudaryti visas įmanomas sąlygas, kad žaidėjai galėtų vienoje vietoje ir rungtyniauti, ir treniruotis. Būdami vieni pagrindinių klubo rėmėjų, suteikiame išskirtines sąlygas ir stengiamės padėti viskuo, kuo tik galime“, – pridūrė T. Inčikas.

Septyniais naujokais savo komandos sudėtį šią vasarą papildžiusios Panevėžio komandos tikslai naująjį sezoną išlieka nepakitę – serbo Nenado Čanako auklėtiniai sieks patekti į kitą Europos taurės turnyro etapą ir būti tarp prizininkų Karaliaus Mindaugo taurėje bei Lietuvos krepšinio lygoje.

„Nors vasarą neįgyvendinome visko, ką buvome suplanavę, esame patenkinti komandos komplektacija. Žaidėjai motyvuoti ir kai kuriems galbūt nėra taip gerai pažįstami, bet tai tik palieka intrigą. Džiaugiamės pasiekę susitarimą su mūsų partneriais ir rėmėjais „Cido“ arena, todėl noriu jiems padėkoti už geranorišką požiūrį tiek praeityje, tiek ir dabar“, – teigė „Lietkabelio“ klubo direktorius Martynas Purlys.

„Naujasis Europos taurės formatas mums yra tikrai palankus, nes vietoj 10 vieno etapo rungtynių dabar turėsime bent 18, todėl panevėžiečiai vietoj 5 garantuotų mačų išvys beveik 10 rungtynių. Negana to, tarp mūsų varžovų pamatysime ir tokias tituluotas komandas, kaip Krasnodaro „Lokomotiv“ ar Badalonos „Joventut“ bei vieną įdomiausių šių metų Europos klubų – Belgrado „Partizan“, – pridūrė M. Purlys.

Vadovaujantis Lietuvos Vyriausybės nutarimu, nuo rugsėjo 13 dienos į Panevėžio „Lietkabelio“ rungtynes bus galima patekti tik su Galimybių pasu, kas leis žiūrovais užpildyti didžiąją dalį beveik 7 tūkst. žmonių talpinančios „Cido“ arenos vietų. Pirmosios „Lietkabelio“ naujojo sezono LKL rungtynės – jau rugsėjo 18 dieną namuose prieš Klaipėdos „Neptūną“.

„Galimybių pasas mums yra labai geros naujienos, nes sirgaliai pagaliau galės mėgautis krepšiniu be jokių apribojimų ir atstumų laikymosi. Džiaugiamės, jog pagaliau galėsime žaisti daugybės žiūrovų akivaizdoje, kurie mums yra labai svarbūs – visa mūsų veikla yra dėl mūsų fanų“, – užbaigė klubo direktorius M. Purlys.

Print Friendly, PDF & Email