2024, balandžio 27, Šeštadienis

“Lietkabelis” ant menčių. Jonaviečiai dar kartą išsiveržė į priekį mažojo finalo serijoje

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ tęsia kovas dėl Betsafe-LKL bronzos medalių. Pirmadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai 63:82 (24:24, 13:19, 8:16, 16:23) namuose nusileido Jonavos „Cbet“ ekipai, kuri iškovojo antrąją pergalę ir serijoje išsiveržė į priekį (2:1).

Ketvirtoji bronzinės serijos dvikova birželio 7 d. vyks Jonavoje. Jeigu reikės penktasis mačas birželio 9 d. (penktadienį) vyks Šiauliuose, dėl užimtos Kalnapilio arenos.

Rungtynių pradžioje jonaviečių puolimą įjungė du Martinio Laksos tritaškiai, tačiau įpusėjus kėliniui latvis buvo pasodintas ant suolo dėl greitų trijų asmeninių pražangų. Panevėžiečiams per pirmąsias dešimt minučių septynis taškus surinko Mantas Rubštavičius, Jonavos ekipai dar šešis pelnė Goranas Huskičius, o rezultatas buvo lygus (24:24).

Antrąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo panevėžiečiai, bet įpusėjus kėliniui du tritaškius paeiliui pataikęs Jeffas Garrettas vėl išvedė į priekį svečius (32:36). Netrukus Jonavos komanda pelnė aštuonis taškus be atsako, tai leido jai susikrauti pranašumą pasibaigus antrajam kėliniui (37:43).

Po ilgosios pertraukos svečiams pavyko įgyti dviženklę persvarą (37:47), ją Virginijaus Šeškaus auklėtiniai išsaugojo iki pat ketvirtojo kėlinio (45:59). Per pirmus tris ketvirčius jonaviečiams septyniolika taškų pelnė Garrettas, po dešimt pridėjo Watsonas ir Huskičius.

Dar labiau savo pranašumą svečiai padidino ketvirtąjį kėlinį pradėję atkarpa 8:0 (45:67). Nors panevėžiečiams dar buvo pavykę kiek sumažinti deficitą, tačiau laiko sugrįžti į rungtynes jau nebeužteko ir Jonavos klubas triumfavo (XX:XX).