2024, balandžio 27, Šeštadienis

“Lietkabelio” komanda Panevėžyje sutikta tarsi čempionė

Antradienį Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) finale 76:79 nusileido Vilniaus „Rytui“ ir pralaimėjo seriją 1:4.

Antrą kartą klubo istorijoje sidabro medalius iškovojusią komandą vėlai vakare Panevėžyje prie „Cido“ arenoje pasitiko būrys panevėžiečių. Keli šimtai panevėžiečių „Lietkabelį“ sutiko su skanduotėmis ir fejerverkais.

Sirgaliai kartojo, kad „Lietkabelis“ jiems – geriausia komanda, taip pat dėkojo žaidėjams už kovingumą, kurį jie rodė viso sezono metu.

„Ačiū, ačiū“, – garsiai skambėjo prie „Cido“ arenos tarnybinio įėjimo esančioje aikštelėje.

„Nenoriu teisintis, visos komandos turi problemų. Mano žaidėjai yra tikri kariai, jie viską atidavė komandai ir džiaugiuosi už juos. Tai geriausias sezonas, kuris nutiko per mano žaidėjo ir trenerio karjerą. Kalbu ne apie rezultatą, titulų turėjau ALBA komandoje, „Partizan“ ekipoje, bet šie metai man buvo geriausi“, – spaudos konferencijoje po mačo kalbėjo vyr. treneris Nenadas Čanakas.

„Lietkabelis“ šiame sezone Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje užėmė 2-ąją vietą, o Europos taurės A grupėje liko penktas ir aštuntfinalyje pralaimėjo būsimai čempionei Bolonijos „Virtus“.