2019 m. liepos 17-ąją Panevėžio „Lietkabelio“ klubo visuotinis dalininkų susirinkimas priėmė sprendimą pašalinti buvusį klubo direktorių Mantą Ignatavičių iš klubo dalininkų tarpo.

Savo sprendimą pašalinti buvusį direktorių M.Ignatavičių iš dalininkų motyvavo tuo, kad jis po jo atšaukimo iš klubo direktoriaus pareigų, nuosekliai ir sistemingai ėmė įvairiais būdais kenkti klubui, sąmoningai nevykdė savo prievolės perduoti naujam direktoriui klubo dokumentus ir turtą, klubo atžvilgiu teismui pateikė nepagrįstus didelės vertės ieškinius, taikė laikinąsias apsaugos priemones, kas paralyžiavo klubo veiklą, viešai, per visuomenės informavimo priemones kritikavo klubą, įžeidinėjo jo administracijos darbuotojus, rėmėjus ar su jais susijusius asmenis.

Klubas taip pat nurodė, kad nustatytos aplinkybės sudaro pagrindą manyti, kad dalininkas M.Ignatavičius, būdamas klubo direktoriumi, sudarė itin nenaudingus ko pasekoje klubas neteko, o M.Ignatavičius ar jo artima aplinka įgijo didelės vertės pinigines lėšas, aplaidžiai ar apgaulingai organizavo klubo buhalterinę apskaitą – tokiuose M.Ignatavičiaus veiksmuose yra nusikalstamos veikos požymių, dėl ko pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Klubas savo pranešime taip pat nurodė, kad klubo įsitikinimu, M.Ignatavičius klubą naudoja kaip svertą savo ambicijoms patenkinti ir sąskaitoms suvesti, kenkėjiška M.Ignatavičiaus veikla daro tiek turtinę, tiek neturtinę žalą klubui.

Panevėžio apylinkės teismas, išnagrinėjęs buvusio klubo direktoriaus ieškinį dėl garbės ir orumo pažeidimo konstatavo, kad klubas nepažeidė M.Ignatavičiaus garbės ir orumo, pastarajam nepadarė neturtinės žalos, todėl M.Ignatavičiaus ieškinį klubo atžvilgiu atmetė. Dėl nepagrįsto ieškinio M.Ignatavičius privalės gerokai patuštinti savo kišenę, kadangi teismas, atmesdamas M.Ignatavičiaus pretenzijas klubui, priteisė iš buvusio direktoriaus klubo naudai 3000 eurų advokatų išlaidas.

Panevėžio apylinkės teismo sprendimas gali būti skundžiamas apeliacine tvarka.

Print Friendly, PDF & Email