2024, kovo 4, Pirmadienis

Liberalai į Panevėžio merus kelia Valdemarą Jakštą

Liberalų sąjūdžio Panevėžio skyrius, antradienį vykusiame visuotiniame susirinkime, nusprendė į Panevėžio miesto merus kelti dabartinio vicemero Valdemaro Jakšto kandidatūrą.

„Kartu su atsinaujinusia Panevėžio liberalų komanda sieksime ir toliau kurti miestą, patrauklų kiekvienam, o ypač – jaunam žmogui. Dirbsime, kad kuo daugiau jaunų specialistų savo gyvenimui, karjerai ir laisvalaikiui kurti rinktųsi Panevėžį. Užtikrinsime, jog į mūsų miestą būtų gera grįžti“, – svarbiausiais komandos prioritetais dalinosi V. Jakštas.

Liberalų visuotiniame susirinkime taip pat buvo aptarti kandidatų į Panevėžio m. savivaldybės tarybą sąrašo formavimo principai. Panevėžio liberalai atsinaujina – į savo gretas pritraukia vis daugiau jaunų žmonių. Skyriaus nariai yra pasiruošę pasiūlyti tinkamai subalansuotą kandidatų sąrašą, kuriame panevėžiečiai ras tiek ilgametę patirtį turinčius vietos politikus, tiek jaunimo aktyvistus.

V.Jakštas akcentuoja, jog liberalai rinkiminę programą rašys konsultuodamiesi su miestiečiais:

„Tačiau viena aišku ir be diskusijų, strategijų ar politinių programų. Panevėžys – veiklių, iniciatyvių ir kuriančių žmonių miestas. Panevėžys – pažangos sostinė“.

V.Jakštas Panevėžiui dirba daugiau nei dvidešimtmetį. 2000–2002 m. liberalų lyderis ėjo Panevėžio miesto savivaldybės mero pareigas, iki 2019 m. vadovavo Aplinkos ministerijos Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamentui. Nuo 2019 m. tapo Panevėžio miesto savivaldybės mero pavaduotoju.

- Reklama -

Naujausi straipsniai