2024, liepos 15, Pirmadienis

„Lexus“ džiugina gerbėjų akis: pasidalijo ateities sportinio elektromobilio nuotraukomis

reklama rubai

„Lexus“ pasidalijo visa galerija nuotraukų ir animuotų vaizdų, kuriuose – naujos kartos elektros energija varomas sportinis automobilis. Skelbiama, jog nuo 0 iki 100 km/val. jis pagreitės mažiau nei per 2 sekundes, o viena įkrova nuvažiuojamas atstumas peržengs 700 km ribą. Visa tai taps įmanoma dėl naujoviškų kieto būvio baterijų.

Naujasis „Lexus“ modelis dienos šviesą išvys iki 2030-ųjų ir taps viena iš bendrovės elektrifikacijos vizijos dalių, prisijungdamas prie visos gamos elektra varomų automobilių, kuriuos Japonijos gamintojas pristatys šį dešimtmetį.

„Lexus Electrified“ viziją įkūnijanti bendrovė siekia išnaudoti visą elektrifikacijos potencialą, kad savo klientams suteiktų dar daugiau vairavimo džiaugsmo. Ši vizija apima ir „Lexus Driving Signature“ strategiją, kurios pamatas –  unikali vairavimo patirtis. Neprilygstamų vairavimo pojūčių suteikia nuoseklus automobilio atsakas į vairuotojo ketinimus: sklandus lėtėjimas, vairavimas ir akceleracija bet kuriuo važiavimo momentu.

Ryškiais savo kėbulo linkiais ir proporcijomis, nedideliu aukščiu, kas itin svarbu sportiniam modeliui, naujasis „Lexus“ automobilis simbolizuoja ženklo ateitį, o drauge – atgaivina ikoniškojo „Lexus LFA“ dvasią. Greitesnis nei kada nors anksčiau „Lexus“ sportinis automobilis nuo 0 iki 100 km/val. įsibėgės per maždaug 2 sekundes, o viena įkrova galimas įveikti atstumas, skaičiuojama, sieks daugiau nei 700 km.

Per naująją būsimų grynakraujų elektromobilių gamą „Lexus“ siekia tapti prekių ženklu, galinčiu pasiūlyti plačią įvairios vairavimo patirties gamą, o kartu – išnaudoti unikalias automobilių našumo plėtros galimybes bei ištobulinti savo meistriškumą, kurdama labiau nei bet kada personalizuotus produktus. Pastaroji ypatybė aprėpia automobilių našumą, kokybę ir patrauklumą.

- Reklama -

Naujausi straipsniai