Panevėžio lėlių vežimo teatras savo veiklos 35-ąjį jubiliejų pažymės įspūdingu, unikaliu projektu „Vežimu aplenkiant laiką“. Ant pjedestalo iškeliamas arklys, kuris su sparnais veržiasi į dar neatrastas kūrybos erdves, įkvėpdamas ir globodamas meno žmones.

Pegasas, liaudies dainose žirgas, žirgelis, o Lėlių vežimo teatre – ištikimas draugas ir pagalbininkas arklys, ilgus metus kantriai tampęs vežimą, pilną lėlių ir žmonių, iš kurio buvo rodomi spektakliai atokiausiuose Lietuvos kaimuose ir miesteliuose. Šiandien ant pjedestalo jis – pagarbos ir padėkos ženklas už ilgus ir sunkius darbo metus, kaip įsipareigojimas tęsti unikalią tradiciją.

Su ypatingu kruopštumu ir išradingumu Pegasą kūrė Lėlių vežimo teatro dailininkai Oksana Rossol ir Oleksandras Serhijenko. Šis originalus kūrinys – performansas, kuriame dalyvaus ir teatro aktoriai, bus pristatytas panevėžiečiams ir jų svečiams Laisvės aikštėje prie Savivaldybės rugsėjo 4 d. 21.30 val. Panevėžio miesto gimtadienio šventės metu.

Tą pačią dieną 11 val. prie Panevėžio kolegijos bus rodoma nuo 3 m. amžiaus skirta teatrinė improvizacija „Lėlių cirkas“ (rež. I. Ignatenko, S. Alochinas).

 

Renginiai nemokami.

Komentarai
Print Friendly, PDF & Email