2024, liepos 27, Šeštadienis

Laiminga pabaiga – Panevėžys suspindo bronza

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė paskutines šio sezono namų rungtynes – antradienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai 98:87 įveikė Vilniaus „Wolves Twinsbet“ ekipą, uždarė seriją (3:1) ir iškovojo bronzos medalius.

Itin rezultatyviai prasidėjusiose rungtynėse po pirmojo kėlinio pirmavo svečiai iš sostinės (23:30), į priekį vedami 13 taškų surinkusio Artūro Žagaro.

Antrojo ketvirčio pradžioje vilkai įgijo dviženklį pranašumą (28:39), bet iki pertraukos panevėžiečiai sugebėjo ištirpdyti tik iki trijų taškų (48:51). Šeimininkams per pirmus du kėlinius 12 taškų pelnė Djordje Gagičius.

Trečiajame kėlinyje tęsėsi apylygė kova, bet ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidęs „7bet-Lietkabelis“ į lemiamą ketvirtį nusinešė plius šešis (72:66). Per tris kėlinius panevėžiečiai atkovojo net 14 kamuolių puolime.

Gerą bangą pratęsę šeimininkai ketvirtojo kėlinio pradžioje įgijo dviženklę persvarą (77:66), o įpusėjus kėliniui turėjo jau šešiolikos taškų pranašumą (89:73) ir nors vilkai dar kabinosi į rungtynes, per likusį laiką „7bet-Lietkabelis“ pergalės nebepaleido.