Panevėžio apygardos teismas atmetė buvusio Panevėžio „Lietkabelio“ klubo direktoriaus Manto Ignatavičiaus apeliaciją ir paliko galioti apylinkės teismo sprendimą.

M.Ignatavičius klubui buvo pateikęs ieškinį dėl 67 tūkst. eurų skolos, neva jis iš savo asmeninių lėšų komandos žaidėjams išmokėjo atlyginimus. Nors M.Ignatavičius turėjo krepšininkų pasirašytus pinigų gavimo aktus, bet įrodymų, kad mokėjimai buvo atlikti iš asmeninių, o ne klubo lėšų, įrodyta nebuvo.

„Ilgame teismų maratone pagaliau matome šviesą tunelio gale. Nesutikome su ieškiniu, kad Ignatavičius žaidėjams iš savo lėšų sumokėjo 67 tūkst. eurų. Teismas konstatavo, kad faktinės aplinkybės neleidžia manyti, jog jis sumokėjo iš savo asmeninių lėšų. Klubas patenkintas, kadangi buvo įšaldyti 67 tūkst. eurų sąskaitoje ir dabar jie galės būti naudojami komandos reikmėms. Ignatavičius per 3 mėnesius dar gali patekti kasacinį skundą, bet nebūtinai jis praeis atranką“, – sakė klubo advokatas Andrius Būdvytis.

M.Ignatavičius dar turės „Lietkabeliui“ padengti 3 tūkst. eurų atstovavimo pirmosios instancijos išlaidų ir dar 1 tūkst. 815 eurų atstovavimo apeliacinės instancijos teismo procese išlaidų atlyginimą. Valstybei M.Ignatavičius turės sumokėti dar 955 eurus į Valstybės mokesčių inspekcijos biudžeto pajamų surenkamąją sąskaitą.

Print Friendly, PDF & Email