2024, balandžio 16, Antradienis

Kviečia Aukštaitijos regiono menininkus dalyvauti parodoje „Aukštaitijos dailė 2024. Metamorfozės“

Ilgametė profesionaliojo meno paroda „Aukštaitijos dailė“ šiemet vėl bus rengiama Panevėžio miesto dailės galerijoje. Tai tradicinė, apžvalginė profesionalaus meno paroda, vykstanti kas dvejus metus. Kaskart ji turi savo temą, ne išimtis ir šie metai.

„Šių metų parodoje „Aukštaitijos dailė 2024. Metamorfozės“ autorius kviesime pristatyti kūrybines metamorfozes, nagrinėsime, kaip kinta menininko raiška per tam tikrą laiką – nuo pradedančio, savo galimybes dar tik atrandančio, iki šiandieninio, dažnu atveju – Aukštaitijos regiono kontekste – jau susiformavusio kūrėjo. Jauni autoriai čia taip pat ras vietos. Neretu atveju jie yra linkę eksperimentuoti, nepaisant dar trumpo kūrybinio kelio, pokyčių jų kūryboje taip pat apstu. Tradiciškai parodoje atsispindės įvairių dailės šakų atstovų kūryba – tapyba, skulptūra, grafika, keramika, stiklas, fotografija ir kitos medijos“, – sako projekto vadovė Aurelija Seilienė.

Dalyvauti parodoje kviečiami menininkai, kuriantys Aukštaitijos regione ar kilę iš jo ir su šiuo regionu siejantys savo kūrybą. Dalyvavimo sąlygas rasite galerijos tinklalapyje:

https://arspanevezys.lt/blog/2024/03/14/kvieciame-aukstaitijos-regiono-menininkus-teikti-paraiskas-parodai-aukstaitijos-daile-2024-metamorfozes/

Projektą remia Lietuvos kultūros taryba, Panevėžio miesto savivaldybė. Partneris – Šiaulių dailės galerija.

- Reklama -

Naujausi straipsniai