2024, balandžio 24, Trečiadienis

Kviečia atlikti profilaktinius COVID-19 tyrimus

Panevėžio miesto savivaldybė kviečia švietimo įstaigose dirbančius asmenis, švietimo teikėjus, taip pat turėjusius mažos rizikos sąlytį su asmeniu, kuriam patvirtinta COVID-19 liga, atlikti profilaktinius vienkartinius koronaviruso tyrimus.

Prašome registruotis Karštosios koronaviruso linijos tel. 1808 ir konsultantui nurodyti raktažodį „panevėžietis profilaktiškai“. Tyrimai bus atliekami iki šio sekmadienio, vasario 21 d. (imtinai).

Primename, kad profilaktiniai tyrimai taip pat atliekami nuo šios savaitės pradžios į darbą sugrįžusiems prekybos ir paslaugų srityse dirbantiems panevėžiečiams.

Minėti asmenys COVID-19 ligos tyrimą gali atlikti vieną kartą. Profilaktiškai netiriami tie darbuotojai, kurie yra persirgę COVID-19 liga ir nuo teigiamo testo rezultato praėjo mažiau nei 90 dienų. Taip pat tiriami nebus ir turintys COVID-19 serologinio antikūnų testo teigiamą rezultatą, jei praėjo mažiau nei 60 dienų, ir paskiepyti COVID-19 vakcina pagal skiepijimo schemą mažiau nei 90 dienų laikotarpiu.

- Reklama -

Naujausi straipsniai