2024, balandžio 14, Sekmadienis

Kratų metu rasti radiniai nustebino net ir pareigūnus

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnų iniciatyva pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestintomis prekėmis. Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Panevėžio apygardos prokuratūros specializuoto skyriaus prokuroras.

Itin intensyviai ir kruopščiai dirbę Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, nustatė ir sulaikė Rokiškio miesto gyventoją, kuris neteisėtai disponavo akcizais apmokestintomis prekėmis. Kratų metu rasta ir paimta 14 000 pakelių kontrabandinių cigarečių.

Tęsiant ikiteisminio tyrimo veiksmus, Rokiškio r., kratų metu radiniai nustebino net ir pareigūnus. Sodyboje rasta ne tik kontrabandinių cigarečių, naminių stiprių alkoholinių gėrimu, bet ir neteisėtai laikomas lygiavamzdis šautuvas, kulkosvaidis, granatsvaidžio paleidimo įrenginys, du dūminiai pirotechnikos įtaisai, kurios paėmė ir išsivežė Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnai.

Visos operacijos metu rasta akcizais apmokestinamų prekių, kurių vertė viršija 56 000 eurų.

- Reklama -

Naujausi straipsniai