2024, gegužės 21, Antradienis

Konkursas „Jaunimo apdovanojimai 2017“

Panevėžio rajono jaunimo organizacijų taryba „Apskritais stalas“ skelbia konkursą „Jaunimo apdovanojimai 2017“. Konkurso tikslas – pagerbti ir pristatyti labiausiai Panevėžio kraštui nusipelniusius jaunus ir su jaunimu dirbančius žmones, garsius savo darbais, aktyvia veikla bendruomenėse, mokyklose, kultūrinės veiklos aktyvinimu, gimtojo žodžio saugojimu ir pan.

Kandidatus gali teikti Panevėžio rajono bendruomenės, seniūnijos, kultūros centrai, švietimo įstaigos, bibliotekos, įmonės, pavieniai gyventojai. Skelbiamos septynios nominacijos:

Panevėžio rajono jaunimo lyderis;

Pavyzdys jaunimui;

Aktyviausias jaunasis bendruomenės narys;

Jaunoji metų iniciatyva;

Šauniausias Panevėžio rajono gimnazistas;

Metų jaunimo organizacija Panevėžio rajone;

Metų jaunimo partneris.

Laureatų apdovanojimus numatoma organizuoti Panevėžio rajono savivaldybėje rugpūčio 12 d. Į renginį bus kviečiami nominantai su šeimomis, savivaldybių, bendruomenių, mokyklų atstovai, rėmėjai.

Teikiantys kandidatus kviečiami užpildyti anketą iki 2017 m. liepos 20 d. ir atsiųsti el. paštu modesta.petrauskaite@gmail.com arba atnešti į Panevėžio rajono savivaldybę (Vasario 16-osios g. 27, Panevėžys) ir palikti pas budintįjį.

Anketa čia.

Kilus klausimams kreiptis į Jaunimo organizacijų tarybos „Apskritais stalas“ pirmininkę Modestą Petrauskaitę tel. 8 698 23 565.

- Reklama -

Naujausi straipsniai