Paaiškėjo miestas, kuriame vasario 13–14 dienomis vyks Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) finalo ketverto kovos.

Turnyro miestu šeimininku pirmąkart tapo Panevėžys, jame įsikūrusi „Cido“ arena priims keturias geriausias Citadele KMT ekipas.

Nuo pat 2016 metų finalo ketverto batalijos vyko Vilniuje (2016 ir 2019 m.), Klaipėdoje (2018 ir 2020 m.) ir Kaune (2017 m.). Tuo, kad svarbiausias turnyro kovas šįkart organizuos Panevėžio miestas, džiaugėsi „Betsafe-LKL“ generalinis direktorius Romualdas Brazauskas ir Panevėžio meras Rytis Račkauskas.

„Smagu, kad Citadele KMT kovos keliauja į Panevėžį. Net neabejoju, jog viskas bus suorganizuota nepriekaištingai, o sirgaliai galės mėgautis aukščiausio lygio krepšiniu su įvairiais šou elementais“, – kalbėjo LKL generalinis direktorius R. Brazauskas.

„Panevėžys dėl savo sportininkų meistriškumo ir išvystytos sporto infrastruktūros vis dažniau tampa įvairių nacionalinių ir tarptautinių turnyrų bei čempionatų, jų etapų ar net finalų lokacija. Labai džiugu, kad ir finalinis Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro etapas vyks Panevėžio mieste. Matome, kaip dabartinė situacija koreguoja visuomeninį gyvenimą, tačiau esu tikras, kad nei koronavirusas, nei karantinas nesumažins mūsų meilės krepšiniui ir neatims galimybės pasidžiaugti stipriausių Lietuvos krepšinio klubų kovomis“, – sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Sekmadieni ištraukus ketvirtfinalio burtus, tapo aišku, jog įveikę Prienų „CBet“ ekipos barjerą, Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai galėtų džiaugtis namų aikštės pranašumu. Šios poros nugalėtojų pusfinalyje lauks Vilniaus „Rytas“ arba Utenos „Juventus“.

Tuo tarpu kitoje atkrintamųjų medžio pusėje dėl vietos pusfinalyje kovos Kauno „Žalgiris“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždės“ bei Klaipėdos „Neptūnas“ ir Alytaus „Dzūkija“ arba „Šiauliai“ (šios poros nugalėtojai paaiškės gruodžio 14-ąją).

Visas Citadele KMT ketvirtfinalių tvarkaraštis:

Gruodžio 23 d.

16:30 Prienų „CBet“ – Panevėžio „Lietkabelis“

Sausio 16 d.

19:00 Panevėžio „Lietkabelis“ – Prienų „CBet“

Print Friendly, PDF & Email