Kultūra

Kitokios Panevėžio Užgavėnės

Šiemet sutampa, kad Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Vasario 16-ąją, bus minimos ir Užgavėnės, tačiau dėl šalyje besitęsiančios pandemijos įprastos persirengėlių šventės Panevėžyje nebus.

„Kaip jau visi žinome, Užgavėnės garsėja persirengėliais ir įvairiausiomis kaukėmis. Dėl koronaviruso infekcijos paplitimo vis dar negalime organizuoti renginių, todėl siekiant išsaugoti tradiciją, praturtinti panevėžiečių laisvalaikį ir nors maža dalele mieste pajusti Užgavėnių dvasią, panevėžiečius kviečiame į įspūdingą kaukių alėją“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Kultūros ir meno skyriaus vedėja Asta Čeponienė.

Nuo vasario 13 d. 12 val. iki vasario 17 d. 18 val. Kultūros ir poilsio parko pavasario bei žiemos takuose (iš Parko ir Nemuno g. pusės) bus eksponuojamos 28 Užgavėnių kaukės. Jas kūrė skulptorius, dailininkas Kęstutis Musteikis ir Panevėžio bendruomenių rūmų dailininkė Elvyra Vilienė.

Apsilankę viešoje erdvėje nepamirškite laikytis visų saugumo reikalavimų, tinkamai dėvėkite nosį ir burną dengiančias veido apsaugos priemones, laikykitės saugaus atstumo, dezinfekuokite rankas, saugokite save ir kitus.

Gal patiks?

Taip pat skaitykite:

Back to top button