2024, birželio 15, Šeštadienis

Kiekvienam atvykusiam į rungtynes – marškinėliai dovanų

Šeštadienį Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) finalo serijos ketvirtasis mačas bus žaidžiamas Panevėžio „Cido“ arenoje, kur „Lietkabelis“ priims Vilniaus „Rytą“.

„Lietkabelis“ ir „Perlo draudimas“ įgyvendino seniai brandintą idėją – kiekvienas atvykęs į rungtynes gaus marškinėlius, todėl visa „Cido“ arena nusidažys bordo spalva, kuri yra pagrindinė „Lietkabelio“ aprangos spalva.

„Finalai yra neeilinis įvykis Panevėžyje. Norime, kad atmosfera būtų dar geresnė nei ji buvo iki šiol. Ilgai brandinome idėją padovanoti visiems žiūrovams marškinėlius ir taip nudažyti „Cido“ areną bordo spalva. Ačiū „Perlo draudimui“, kuris prisidėjo prie to, kad galėtume įgyvendinti savo idėją“, – „kklietkabelis.lt“ sakė klubo direktorius Martynas Purlys.

„Kaip sako patys žaidėjai , rungtynės savoje arenoje visada yra didelė šventė. Kadangi „Lietkabelis“ yra Panevėžio klubas, pamanėme, kad būtent rungtynių Panevėžyje metu ši akcija labiausiai ir tiktų. Kad dar labiau sustiprintų šventės atmosferą, leistų dar aiškiau pademonstruoti namų palaikymą. Galu gale, juk visiems svarbiausia jausti artimiausiųjų palaikymą“, – sakė „Perlo draudimo“ generalinis direktorius Nerijus Giedraitis.

„Perlo draudimas“ yra ilgametis „Lietkabelio“ rėmėjas, kuris su klubu jau yra ketverius metus.

„Klubą mes remiame jau 4 metus, kartu nuosekliai ėjome tuos metus į priekį, čempionų žiedo link. Džiaugiamės dėl šio klubo pergalių ir tikime juo. O dar labiau, neabejotinai, džiaugiasi „Lietkabelio“ sirgaliai, kurių palaikymas yra neatsiejama komandos stiprybės dalis, tad mintis sukurti galimybę arenoje esantiems fanams vilkėti Lietkabelio marškinėlius mums pasirodė puiki – siekiant dar aiškiau parodyti, kad visa „Lietkabelio“ bendruomenė – tiek žaidėjai, tiek sirgaliai – yra viena komanda. Manome, kad šis simbolinis gestas padės žaidėjams pajusti dar didesnį palaikymą, o sirgaliams tą palaikymą ir padėką pademonstruoti“, – pridūrė N.Giedraitis.

Serijoje iki keturių pergalių „Rytas“ pirmauja 2:1. Susitikimas „Cido“ arenoje prasidės šeštadienį 17 val.

Marškinėliai

- Reklama -

Naujausi straipsniai