2024, balandžio 22, Pirmadienis

Keliaukime po spalvotąjį teatro pasaulį kartu!

Panevėžio kultūros centras kovo 21 dieną kviečia į vaikų ir jaunimo teatro šventę „Drąsiau…!“ skirtą Tarptautinei teatro dienai. Nepraleiskite progos pasinerti į teatro stebuklus ir patirti dieną pilną įkvėpimo.

„Šis renginys jau ne pirmus metus kviečia vaikus ir jaunuolius atrasti save per teatrą, tapti laisvesniems, ugdyti pasitikėjimą ir savivertę. Pasirodydami žiūrovams, jaunieji artistai įgauna patirties laisvai bendrauti, pajaučia meninės komunikacijos grožį“, – sako Panevėžio kultūros centro direktorė Judita Kačinskaitė.

Penkioliktus metus rengiamoje šventėje pasirodys apie 200-us jaunųjų artistų iš Panevėžio miesto ir rajono švietimo įstaigų vaikų bei jaunimo teatro studijų: Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos jungtinė dramos studija „Elfai ir Nykšukai“, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos teatro studija „DramaZgis“, Panevėžio kultūros centro teatro studija, Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijos „Mažųjų teatras“, Panevėžio rajono Ramygalos kultūros centro vaikų teatras „AkMenukai“, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos teatro studija, Panevėžio rajono Paįstrio kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras „Skruzdėlė“, Panevėžio moksleivių namų teatro studija „Paralelė“.

„Visada įdomu stebėti, kaip jauni aktoriai mokosi pasinerti į teatro pažinimo paslaptis, jų nuoširdžias pastangas kuriant personažus ir jų gyvenimus. Džiugina išaugęs režisierių-mokytojų meistriškumas, pasirinktų temų gelmė“, – džiaugėsi šventės organizatorė Nijolė Kubiliūnienė.

Smagioje, spalvingoje vaikų ir jaunimo teatrų šventėje „Drąsiau…!“ žiūrovai laukiami nuo 9 val. renginių salėje, Panevėžio kultūros centre.

Šventės dalyvius sveikins – Juozo Miltinio dramos teatro studija „Beveik suaugę“.

Renginio vedėja – Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro aktorė Vita Šiaučiūnaitė.

Iki pasimatymo teatro šventėje – ten, kur baigiasi kasdienybė ir prasideda stebuklai!

Renginys nemokamas.

- Reklama -

Naujausi straipsniai