2024, liepos 17, Trečiadienis

Keičiasi transporto organizavimo paslaugos teikimo laikas

reklama rubai

Panevėžio socialinių paslaugų centras informuoja, kad nuo kovo 1 d. keičiasi transporto organizavimo paslaugos teikimo darbo laikas.

Asmenims, kurie dėl negalios, ligos, senatvės turi judėjimo problemų, transporto organizavimo paslaugos teikiamos pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 7 iki 18 val. ir penktadieniais nuo 7 iki 16.45 val.

Paslaugos mieste kaina nustatoma pagal tuo metu galiojančias važiavimo miesto maršrutiniais autobusais bilietų kainas. Vykstant už miesto ribų, paslaugos kaina nustatoma pagal tuo metu galiojančias UAB „Panevėžio autobusų parko“ priemiestinių autobusų bilietų (be nuolaidos) kainas. Asmeniui, gaunančiam socialinę pašalpą arba kurio pajamos yra mažesnės už valstybės remiamų pajamų dvigubą dydį, transporto organizavimo paslauga teikiama nemokamai.

Transporto organizavimo paslauga skiriama Panevėžio miesto gyventojams vykti į miesto ir respublikines gydymo, reabilitacijos įstaigas, ortopedijos įmones, sanatorijas, medicinos ir socialinės ekspertizės komisiją dėl pirminio ar pakartotinio neįgalumo lygio nustatymo, kitais kriziniais ir būtinų situacijų atvejais.

Dėl informacijos apie transporto organizavimo paslaugą kreiptis tel. 8 670 30 326.

- Reklama -

Naujausi straipsniai