Akcinė bendrovė Lietuvos paštas informuoja, kad nuo rugsėjo 15 d. keičiasi dalies Panevėžio miesto teritorijoje veikiančių Lietuvos pašto skyrių veikla. Panevėžio centrinis paštas, šiuo metu veiklą vykdantis adresu: Respublikos g. 60, ir Panevėžio 2-asis paštas, šiuo metu veiklą vykdantis adresu: Aukštaičių g. 4, bus sujungti ir perkelti į naujai įrengtas patalpas PC „Basanavičius“, adresu: Ukmergės g. 18. Paštas įsikurs prekybos centro 2 aukšte. Čia taip pat bus perkeltas ir šiame prekybos centre veiklą vykdantis Panevėžio centrinio pašto pirmasis poskyris.

Siekiant užtikrinti kokybiškas ir patogiai prieinamas paslaugas klientams, naujojo pašto skyriaus patalpos bus įrengtos pagal šiuolaikišką koncepciją, skyriuje bus įrengti 5 klientų aptarnavimo langeliai, klientai bus aptarnaujami patogioje ir erdvioje klientų aptarnavimo salėje, kurioje taip pat bus įrengta erdvi siuntų savitarnos erdvė, bus užtikrintas žmonių su negalia bei tėvelių su vaikų vežimėliais patekimas į patalpas.

Atvykę į pašto skyrių, klientai transporto priemones galės nemokamai statyti šalia prekybos centro esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje.

Klientų patogumui naujasis pašto skyrius šeštadienį dirbs ilgiau, taip pat klientus aptarnausime ir sekmadieniais. Pašto skyriaus darbo laikas: pirmadienį–šeštadienį nuo 9 iki 19 val., sekmadienį nuo 10 iki 17 val.

Primename, kad Panevėžio 4-asis paštas, šiuo metu veiklą vykdantis adresu: Dariaus ir Girėno g. 8 nuo rugpjūčio 18 d. perkeltas į PC RYO patalpas.

Siekiant užtikrinti kokybiškas ir patogiai prieinamas paslaugas klientams naujojo pašto skyriaus patalpos įrengtos pagal šiuolaikišką koncepciją – veikia 2 klientų aptarnavimo langeliai, yra įrengta erdvi siuntų savitarnos erdvė.

Klientų patogumui naujasis pašto skyrius dirba ilgiau darbo dienomis ir šeštadienį, taip pat čia klientai aptarnaujami ir sekmadieniais. Pašto skyrius dirba pirmadienį–sekmadienį nuo 10 iki 21 val. Transporto priemones prie pašto skyriaus galima statyti nemokamai šalia esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje.

Naujame pašto skyriuje užtikrinamas žmonių su negalia ir tėvelių su vaikų vežimėliais patekimas į patalpas.

Print Friendly, PDF & Email