2024, balandžio 19, Penktadienis

Kaune pralaimėta „Žalgiriui“

Nesėkmę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (16/11) klubas, kuris išvykoje 63:85 (18:19, 13:14, 18:22, 14:30) nusileido Kauno „Žalgirio“ (24/3) krepšininkams.

Rungtynių pradžioje „Žalgirio“ puolimas nebuvo įsibėgėjęs ir „Lietkabelis“ išsiveržė į priekį 5:3. Deonas Thompsonas persvėrė rezultatą ir aktyviai rinko taškus žalgiriečiams, tačiau Paulius Valinskas taip pat buvo taiklus prieš buvusią ekipą – 10:11. Aukštaūgių dėka „Žalgiris“ vėl atitolo (15:10), bet Stefanas Sinovecas metė dvitaškį su pražanga, pasižymėjo ir Ike’as Iroegbu, metęs tris baudas be klaidų, tad „Žalgiris“ po pirmo kėlinio pirmavo tik minimaliai – 19:18.

„Žalgiris“ vėl kiek padidino persvarą (26:21), o „Lietkabeliui“ pabandžius artėti Artūras Milaknis pataikė tritaškį ir Marius Grigonis sumetė baudas – 31:24. 7:0 – spurtą rengė svečių komanda, bet Edgaras Ulanovas pataisytu metimu leido savo komandai turėti 2 taškų persvarą prieš antrą mačo dalį – 33:31.

„Lietkabelis“ labiau varžovų į priekį stengėsi nepaleisti (45:46), nors po A.Milaknio tolimo metimo skirtumas šiek tiek padidėjo – 53:47. M.Kupšui pavyko taikliai baigti kėlinį ir pamažinti atsilikimą – 49:55.

Paskutiniame kėlinyje „Lietkabelis“ ėmė byrėti: „Žalgiris“ rengė gerą atkarpą ir po Roko Jokubaičio tritaškio turėjo 19 taškų persvarą – 79:60. Sušvelninti situacijos panevėžiečiai nebesugebėjo.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 20 (5/7 trit.), Deonas Thompsonas 14, Marius Grigonis 11, Thomasas Walkupas 9, Edgaras Ulanovas ir Brandonas Daviesas (8 atk. kam.) – po 7.

„Lietkabelis“: Ike’as Iroegbu 19, Paulius Valinskas 11, Žiga Dimecas 8, Jamaras Wilsonas 7.