2024, gegužės 18, Šeštadienis

Kas yra tikrasis Panevėžio valdytojas?

Panevėžyje labai trūksta socialinių būstų. Eilėje laukiančių skaičius artėja prie pusės tūkstančio. Reikia greitų sprendimų. Jie nėra lengvi, nes retai kada socialiniam būstui pavyksta rasti tokią vietą, kad nekiltų aplinkinių gyventojų pasipriešinimas.
Miesto Taryba jau buvo priėmusi sprendimą socialinius būstus įrengti “Verdenės” mokykloje. Tačiau ji – Seimo nario Povilo Urbšio apygardoje. Prieš Seimo rinkimus jam tokių savivaldybės sprendimų labai nereikėjo, todėl savivaldybė buvo priversta sprendimą atšaukti. Atsirado laisvas bendrabutis Aldonos gatvėje, nuspręsta socialinius būstus suteikti čia, miesto centre, tačiau ir vėl aplinkinių gyventojų susipriešinimas su vietos valdžios ketinimais. Su gyventojais niekas nesikalba, nėra svarstoma jokių kompensacinių mechanizmų. P. Urbšys vėl rašo laiškus savivaldybei, kuri ir taip dėl jo nuolatinio kišimosi į savivaldos reikalus atrodo lyg suparalyžiuota.
Savivaldybės rinkimus laimėjusio judėjimo “Kartu” kadencija pusiaukelėje, tačiau nei ryžto protingai spręsti sunkius klausimus, nei gebėjimo suvaldyti priešingus intersus nesimato. Miestas gyvena be aiškios lyderystės, nes reikalingus sprendimus stabdo judėjimo “Kartu” šeimininkas, įsijautęs į šešėlinio mero vaidmenį.

TS-LKD Panevėžio miesto skyrius

- Reklama -

Naujausi straipsniai