2024, birželio 23, Sekmadienis

Kariuomenės ir visuomenės šventė pirmą kartą bus rengiama Panevėžyje

reklama rubai

Pagrindinis Lietuvos kariuomenės metų renginys – Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės šventė – šiemet pirmą kartą bus rengiamas Panevėžio mieste. Tai sutarė kovo 14 d. Panevėžyje susitikę Krašto apsaugos ministerijos, Lietuvos kariuomenės ir Panevėžio miesto savivaldybės atstovai.

Krašto apsaugos sistemos ir Panevėžio miesto savivaldybės atstovai susitikime patvirtino renginio datą ir vietą – Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės šventė Panevėžyje vyks gegužės 20 d. prie „Cido“ arenos.

„Mes džiaugiamės ir didžiuojamės, kad šiais metais Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės dienos minėjimas vyks Panevėžyje. Be to šis renginys sutampa su minimomis Panevėžio išvadavimo nuo bolševikų 98 -osiomis metinėmis. Tikiuosi, kad miesto gyventojams bei svečiams šventė suteiks puikių įspūdžių“, – sakė miesto meras Rytis Račkauskas.

Kaip ir kasmet šio renginio metu visuomenei prisistatys visos Lietuvos kariuomenės pajėgos, taip pat NATO sąjungininkų kariai su ginkluote ir karine technika, vyks parodomosios kovinės operacijos, gros kariuomenės orkestrai. Renginyje taip pat dalyvaus su Lietuvos kariuomene bendradarbiaujančios nevyriausybinės organizacijos.

Platesnė informacija ir Kariuomenės ir visuomenės vienybės renginio programa bus pateikta artimiausiu metu.

- Reklama -

Naujausi straipsniai