2024, balandžio 24, Trečiadienis

Kamerinių spektaklių festivalio prizas iškeliavo į sostinę

Panevėžio teatre „Menas“ baigėsi XIII kamerinių spektaklių festivalis. Didįjį pereinamąjį prizą laimėjo Lietuvos rusų dramos teatro spektaklis „Natašos svajonė“ (rež. Ainis Storpirštis ir Eglė Kižaitė). Prizas paskirtas už patrauklų siužetą, tikrą gyvenimo istoriją ir įtaigų, stiprų vaidmenį, kurį atliko jauna, talentinga aktorė Gabija Urniežiūtė. 

Per dvi festivalio savaites 11 teatrų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių parodė 11 spektaklių.

„Pirmą kartą mūsų teatro scenoje pasirodė ir J. Miltinio dramos teatras, pristatęs  spektaklį „Moterims ir jų vyrams“ (rež. ir aktorė Ligita Kondrotaitė). Buvo labai aktualių jaunimui spektaklių, ypač patyčių tema. Šis renginys duoda galimybę susipažinti su plačia Lietuvos teatrų kamerinių teatrų panorama. Siekiame, kad festivalis toliau tęstų savo gražias tradicijas ir dar labiau plėstų dalyvių geografiją. Panevėžiečiai – puikūs žiūrovai, išmanantys teatro meną ir laukiantys gerų, naujų ir talentingų spektaklių. Pilnos salės įrodė, kad mūsų festivalis reikalingas Panevėžiui ir Aukštaitijos regionui, tad atsisveikinome iki kito pavasario“, – sako teatro „Menas“ atstovė Neringa Stašytė.

Spektaklių vertinimo komisija – Dailės galerijos direktorius Egidijus Žukauskas, rašytoja ir žurnalistė Indrė Jonušytė, Panevėžio miesto kultūros ir meno tarybos narė Vitalija Vasiliauskaitė, teatro „Menas“ meno vadovas Vytautas Kaniušonis, „Naujienų centro“ atstovė Žydrūnė Zulonaitė.

- Reklama -

Naujausi straipsniai