2024, liepos 17, Trečiadienis

K.Maksvytis: turime būti „crazy“ ir galvoti, kad galime nugalėti „Žalgirį“

reklama rubai

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas išlygino Lietuvos krepšinio lygos LKL finalo serijos rezultatą – 1:1.

Vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis po pergalės prieš Kauno „Žalgirį“ teigė, kad jo auklėtiniai ir sirgaliai turi patikėti, jog galima laimėti ne tik atskirus mačus, bet ir visą seriją.

„Panevėžio žiūrovai labai padeda komanda. Esant tokiai atmosferai, belieka kovoti ir neturėti gėdos prieš savo žiūrovus“, – sakė strategas.

– Kova dėl kamuolių, kuri yra didelė „Lietkabelio“ bėda, buvo pralaimėta net 21 prieš 37. Kaip pavyko laimėti ir be to?

– Matote, mes dar turime tokių rezervų (Juokiasi). „Žalgirio“ žaidėjai yra fiziškai stiprūs, žinome, kad negalime jiems suteikti antrų šansų, leisti bėgti į greitą puolimą, sudėtinga laimėti, kai duodame varžovams antrų šansų.

– Lorezo Williamsas visas rungtynes tylėjo, o po to tritaškius švystelėjo ketvirtame kėlinyje. Turbūt to iš jo ir tikitės?

– Labai gerai į žaidimą įsitraukė ir Žygis, ir Lorenzo. Rezervų dar turime, tikimės, kad kai kurie žaidėjai dar sužais geriau. Tuo mes ir išsiskiriame, kad nesužaidus vieniems, tą kompensuoja kiti.

– Galima tikėtis, kad tai nebus vienintelė „Lietkabelio“ pergalė šioje serijoje?

– Tikimės. Nežinia, gal serija baigsis 4:1, gal 4:2. Gal taip pat į kitą pusę. Turime būti „crazy“ ir galvoti, kad galime nugalėti „Žalgirį“.

- Reklama -

Naujausi straipsniai