2024, balandžio 13, Šeštadienis

A.Juškevičius: „Lietkabelis“ – puiki organizacija ir geras klubas

Su Panevėžio „Lietkabelio“ komanda sutartį pasirašęs Adas Juškevičius negailėjo pagyrų savo naujajai darbovietei.

Su Lietuvos vyrų rinktine šiuo metu prakaitą liejantis gynėjas teigė, kad „Lietkabelis“ yra auganti ir tobulėjanti organizacija bei puiki vieta žaisti krepšinį. A.Juškevičius vardijo komandos privalumus, kurie lėmė jo sprendimą persikelti į Lietuvos krepšinio lygos (LKL) vicečempionų gretas.

– Kodėl nusprendėte pasirinkti „Lietkabelį“?

– „Lietkabelis“ yra stipriai į priekį žengianti organizacija ir klubą reikėtų pradėti vertinti kaip rimtą komandą. Tai nėra ekipa, kuri buvo prieš ketverius metus, ką parodė praėjęs sezonas. Ekipa nori kovoti dėl medalių Lietuvoje ir rodyti gerą žaidimą Europoje. Šią vasarą burdami sudėtį tik tai įrodo. Puiki organizacija ir yra geras klubas, kur galima žaisti.

– Europos taurė turbūt buvo vienas iš argumentų?

– Europos taurė yra stiprus turnyras, todėl visiems žaidėjams tik pliusas žaisti tame turnyre. Man pliusas yra rungtyniauti daugiau nei kartą per savaitę. Ispanijoje buvo sudėtinga rungtyniauti tik vieną mačą per savaitę, todėl tikslas buvo rasti komandą, kuri rungtyniautų ir tarptautiniame turnyre. Labai patiko „Lietkabelis“ ir dar dėl to, kad žaisiu namuose.

– Negalvojote tęsti legionieriaus karjerą?

– Buvo variantų žaisti svetur, bet jie nenusvėrė „Lietkabelio“ pliusų: namai, Europos turnyras, stipri komanda.

– „Lietkabelyje“ žaisite atakuojančiu gynėju?

– Taip, mane įsigijo į startinio atakuojančio gynėjo poziciją, kur turėsiu daug laiko pasireikšti. Ispanijoje sezonas buvo banguotas, todėl galėsiu susigrąžinti pasitikėjimą savo jėgomis.

– Darjušas savaitgalį buvo Palangoje. Nesusitikote?

– Ne, negirdėjau, neparašė man ir nepranešė, kad buvo. Užteks ateinančio sezono – pasibūsime kartu užtektinai – dabar galima pailsėti vieniems nuo kitų.

- Reklama -

Naujausi straipsniai