2024, kovo 2, Šeštadienis

Jus kviečia “Idėjų savaitgalis”. Ateitis kuriama šiandien !

„IDĖJŲ SAVAITGALIS 2017/II“, tai 3 dienų iššūkis, kuriame beprotiškiausios idėjos virsta prototipais, ateities produktų ar programinių sprendimų verslo modeliais, o būryje bendraminčių praleistas savaitgalis – įsimintiniausiu metų įvykiu.

Renginio tikslas – burti kūrėjų bendruomenę, suteikti jai erdvę, įrankius, galimybę pasisemti patirties iš profesionalų ir sėkmingai augančių verslo startuolių bei suteikti galimybę įgyvendinti idėjas.

Nesvarbu kokia Jūsų idėja – techninė ar programinė įranga, žaidimas, elektroninio verslo sprendimas, elektronikos įrenginys, bet koks produktas ar verslo modelio koncepcija, o galbūt socialinis projektas, kurio įgyvendinimui norite komandos, specialistų, rėmėjų ir žiniasklaidos dėmesio. Į renginį galite ateiti jau su sava komanda ar ją suburti renginio metu.

Jei neturite idėjos, tačiau Jus sudomino renginys, galite prisijungti prie kitos idėjos įgyvendinimo ir tapti komandos nariu.

 

Kuo ypatingas „IDĖJŲ SAVAITGALIS 2017/II“?

 

Jau trečią kartą organizuojamo renginio išskirtinumas yra jo tematika. Atsižvelgiant į tai, kad Panevėžio miesto vienas iš strateginių tikslų – tapti robotikos sostine Pabaltijo regione,  todėl šį kartą renginio „IDĖJŲ SAVAITGALIS 2017/II“ tematika siejama su robotika.

Jei turite idėja sukurti / sukonstruoti unikalų robotą, lauksime Jūsų renginyje.

Nemanykite, kad renginys yra susijęs tik su robotika. NE! Jei turite ir kitų sumanymų, būtinai sudalyvaukite renginyje ir mes padėsime įgyvendinti Jūsų idėją!

Priimk iššūkį – sukurk produktą, gaminio prototipą ar verslą per 3 dienas! „IDĖJŲ SAVAITGALIS 2017/II“ kartu su išradingiausiais šalies dizaineriais, programuotojais, konstruktoriais, inovatoriais, įvairių sričių verslininkais bei ekspertais tam, kad visiems bendradarbiaujant būtų sukurti inovatyvūs dalykai.

 

Kaip vyks „IDĖJŲ SAVAITGALIS 2017/II“?

  • Tai 3 dienų trukmės renginys. Pasiruoškite ilgam vakarojimui ar bemiegėms naktims. Mes pasirūpinsime, kad nepritrūktumėte maisto, vandens ir kavos.
  • Savaitgalis prasideda penktadienį. Išklausome įkvepiančių sėkmės istorijų, Jūs pristatote savo idėjas, suformuojame komandas ir imamės darbo.
  • Įvairių sričių specialistai ir mentoriai pagelbės, nebijokite to, ko nežinote ar nemokate!
  • Sekmadienio popietę vyksta visų dalyvių finalinės prezentacijos. Renginio kulminacija – komandų, idėjų aptarimas, vertinimas be apdovanojimai. Geriausių projektų laukia organizatorių bei rėmėjų prizai ir tolimesnė parama įgyvendinant sumanymus.

Idėjų savaitgalį organizuoja: Panevėžio mokslo ir technologijų parkas, Panevėžio mechatronikos centras.

Renginio laikas: 2017 m. lapkričio 24 – 26 d., 1600 val.

Renginio vieta:

Panevėžio mokslo ir technologijų parkas. J. Žemgulio g. 46, Panevėžys.

 

2017 m. lapkričio 24 d., 900-1300 val. Panevėžio mokslo ir technologijų parke 
(
J. Žemgulio g. 46, Panevėžys) taip pat vyks KicK-OFF RoboPanevėžys renginys.

 

Registracija į renginį: http://idejusavaitgalis.lt/

- Reklama -

Naujausi straipsniai