2024, birželio 23, Sekmadienis

Juozo Miltinio dramos teatras kviečia švęsti meilę kartu!

reklama rubai

Šv. Valentino dienos proga Juozo Miltinio dramos teatras ruošia romantišką staigmeną ir meilės dieną kviečia švęsti kartu. Žvakės, romantiška vakarienė, pliušiniai meškiukai ir raudonos rožės… Ar Valentino diena – tik proga įteikti dovaną? O gal tai galimybė pabūti drauge užmiršus įgrisusias problemas ir pagalvoti apie tai, kas jungia du žmones?

Juozo Miltinio dramos teatras kiečia netradiciškai švęsti Įsimylėjėlių dieną ir pasimėgauti spektakliu „Basomis parke“ (rež. Peteris Stoičevas), kurį bus galima pamatyti vasario 14 d. 18 val. Jūsų taip pat lauks šampanas ir skanėstai, puiki muzika, jaukios akimirkos ir staigmenos.

Kada paskutinį kartą vaikščiojote basomis parke? Sakoma, jog Neilo Saimono kūrinių pastatymuose publika pradžioje verkia iš juoko, o finale – iš graudulio. Komedija „Basomis parke“ – ir juokinga, ir graudi. Tokia, koks gyvenimas. Tai istorija apie meilę – jausmą, kurį žmogaus sąmonės ekspertai prilygina lengvam pamišimui. Linksmiausia, kad meilei nėra amžiaus ribų, nes meilės ir laimės trokšta ne tik jauna, ką tik susituokusi pora. Jos ilgisi ir brandaus amžiaus žmonės – orios mamos, močiutės, keistuoliai kaimynai, kuriems kvailioti ir šėlti tarsi nebepritinka. Ar tikrai?

Kas pasakė, kada reikia liautis rašius meilės laiškus? Nuo kokio amžiaus nebegražu laipioti stogais? Svajoti ir romantiškai bučiuotis mėnulio šviesoje. Išeiti vidurnaktį į parką ir pasivaikščioti basomis. Įdomu, o kada Jūs tai darėte paskutinį kartą? Niekada? Nes tai – nelabai padoru? Tuomet kviečiame pradėti nuo pasivaikščiojimo po parką! Žinoma, kad basomis.

Bilietus galite įsigyti teatro kasoje (Laisvės a. 5), prekybos centro „Babilonas“ Infocentre ir internetu bilietai.lt

- Reklama -

Naujausi straipsniai