2024, kovo 19, Antradienis

Jubiliejinėse SELL žaidynėse Panevėžio sporto centro ugdytinis laimėjo auksą

Buvę Panevėžio sporto centro ugdytiniai, dabar besitreniruojantys lengvosios atletikos sporto klube „Žvaigždė“ Kristupas Seikauskas ir Domantas Dobrega, dalyvavo XXXVIII Baltijos šalių studentų SELL žaidynėse Tartu (Estija) mieste bei atstovavo Panevėžį.

Panevėžio sporto centro trenerės Aldonos Dobregienės ugdytiniai iš Estijos sugrįžo su 3 medaliais. Išskirtinį pasirodymą pademonstravo šiuo metu Vytauto Didžiojo universitete studijuojantis Kristupas Seikauskas, kuris 200 m distanciją įveikęs per 21,22 sek. ne tik pagerino savo asmeninį rekordą, bet ir įvykdė normatyvą į Europos lengvosios atletikos U23 čempionatą. Sportininkas 100 distanciją taip pat įveikė pirmas (10,49 sek.). Kristupas drauge su dar trimis sportininkais sėkmingai pasirodė ir 4×100 estafetės rungtyje. Ją sportininkai įveikė per 42,20 sek. ir užėmė pirmąją vietą.

Domantas Dobrega 400 m distanciją įveikė ketvirtas, o 200 m distancijoje užėmė šeštą vietą. 4×100 estafetės rungtyje dalyvavęs Domantas su dar trimis sportininkais pelnė ketvirtą vietą.

SELL žaidynėse Tartu rungėsi šešių šalių studentai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Kroatijos ir Turkijos.

Sportininkų pasirengimą varžyboms finansuoja  sporto klubas „Žvaigždė“ ir Panevėžio miesto savivaldybė pagal programą „Siekti aukštų sportinių rezultatų lengvosios atletikos sporto šakoje“.