2024, balandžio 19, Penktadienis

Jonavoje patirtas pralaimėjimas

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynėse Panevėžio „Lietkabelio“ (1/2) klubas išvykoje 66:74 (17:18, 14:10, 20:26, 15:20) nusileido Jonavos „CBet“ (2/1) komandai.

Pirma mačo dalis vyko lygiai – nė vienai komandai nepavyko įgyti pranašumo, o atakų realizacijoje stigo taiklumo, todėl po dviejų kėlinių nerezultatyviai pirmavo „Lietkabelis“ – 31:28.

Viskas pasikeitė po didžiosios pertraukos, kai svečiai per kiek daugiau nei 3 minutes pelnė 14 taškų be atsako ir atitrūko – 45:28. „CBet“ sugebėjo atsitiesti po nokdauno ir ekipos spurtas 17:2 leido pasivyti oponentus – 45:47. Tuo šeimininkai nesustojo kėlinį baigė 5 taškais, kurie leido jau pirmauti – 54:51.

Ketvirtajame ketvirtyje toliau žibėjo jonaviškiai – pataikyti keli sudėtingi metimai ir realizuotos baudos leido susikrauti jau 9 taškų atotrūkį – 64:55. Likus puspenktos minutės „CBet“ jau įgijo dviženklį pranašumą (66:56) ir iki dvikovos pabaigos jo iš savo rankų nebepaleido.

„CBet“: Evaldas Šaulys 17 (7 atk. kam.), Emmmanuelis Lecomte‘as 16, Laimonas Kisielius 15 (3/7 tritaškiai), Kahlilas Thomasas 10 (6 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Gediminas Orelikas 16 (2/8 tritaškiai), Dovydas Giedraitis 13 (3/5 tritaškiai), Džordže Gagičius (6 atk. kam.) ir Nikola Radičevičius (2/3 tritaškiai, 5 rez. perd.) po 8.