teismas

Persekiojimas, gąsdinimas, priekabiavimas, sekimas, bauginimas ir net grasinimas nužudyti… Tikėtina, kad išgirdęs Panevėžio apylinkės teismo nuosprendį T. D. atsitokės ir paliks ramybėje buvusią draugę.

T.D. pripažintas kaltu padarius nusikalstamą veiką – sistemingai baugino ir terorizavo savo buvusią draugę L. Š. Jam skirta laisvės atėmimo bausmė 2 metams, tačiau jos vykdymas atidėtas vieneriems metams.    

„Byloje yra pilnai įrodyta, kad T. D. nuo 2017 m. lapkričio mėn. 10 d. iki lapkričio 20 d., Panevėžyje, sistemingai, naudodamas psichinę prievartą, baugino nukentėjusiąją ir ją terorizavo. Nors pats T. D. parodymų byloje nedavė ir atsisakė aiškinti bet kokias aplinkybes, kaltinamojo veika yra įrodyta byloje ištirtais ir išanalizuotais įrodymais – nukentėjusiosios bei liudytojų parodymais, garso įrašų apžiūros protokolais, policijos pareigūnų tarnybiniais pranešimais, kita rašytine bylos medžiaga‘, – sakė teisėjas Česlovas Kulikauskas.

Teismas įpareigojo T. D. bausmės vykdymo atidėjimo laikotarpiu dalyvauti elgesio pataisos programose  bei nesilankyti vietose kuriuose būna nukentėjusioji t. y. jos darbo vietoje, gyvenamojoje vietoje, šalia gyvenamosios vietos, neieškoti ryšių ir nebendrauti su nukentėjusiąja.

 Nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo gali būti skundžiamas Panevėžio apygardos teismui paduodant apeliacinį skundą per Panevėžio apylinkės teismą.

Print Friendly, PDF & Email